Angels ve svém prvním utkání v KAHL podlehli Zilvaru vysoko 1:9

Oba týmy nastoupili k utkání v dobré náladě, ovšem rychnovští si ji po necelých dvou minutách ještě zlepšili, po přihrávce od Petra Lukeše, na jejímž konci stál připravený Tomáš KAFUNĚK. Tento stav ovšem nevydržel dlouho!  Domácí dokázali z prostoru před soupeřovou svatyní srovnat. Historicky prvním střelcem HC Angels 2020 se stal Martin EGER. Domácí golman Varhaník si poradil se spoustou soupeřových pokusů, ale poté začali úřadovat Barabášovi. Nejprve se po přihrávce Jindřicha Barabáše prosadil Vít BARABÁŠ a hosté opět  vedli. Další góly do domácí klece přidali Jindřich BARABÁŠ a Tomáš KAFUNĚK. (1:4)

Druhá, a zároveň gólově nejchudší perioda, začala gólem, kdy po 42 vteřinách vsítil hostující Lukáš HOLEČEK. Toto skóre vydrželo až do konce třetiny. Oba týmy kvalitně bránily, dokonce došlo i na hokejové souboje u mantinelu. (1:5)

Více než polovina třetí třetiny nenabídla gólovou situaci. Ve 42. minutě se krosčekem provinil domácí hráč Kavánek. Na vyloučení v zápětí odpověděl Michal JIRUŠKA. To nastartovalo obrovský kolaps domácích a v posledních třech minutách obdrželi další 3 góly (Lukáš HUDEČEK, Jindřich BARABÁŠ a František VENCL). (1:9)