Gladiators žádné body soupeři nenechali!

V druhé třetině jsme mohli vidět dvě přesilové hry Gladiators z nichž se jim jednu přesilovou hru podařilo využít a v čase 20:23 se trefil Havránek po asistenci Červenky. Tým Angels spíše během zápasu vyčkával na šanci, což se ukázalo jako cesta k brejkům a častého přečíslení obrany týmu Gladiators, jehož někteří obránci často podnikali útočné výlety. Obrana Gladiators však odolávala a gól ani v druhé třetině neikasovala. Gladiators vstřelili ještě jednu branku kdy se prosadil Hlaváček v čase 23:25.

Třetí třetina přinesla lehký nádech týmu Angels, kteří prvních pár minut byli velice útoční, ale branku nevsítili.

Gladiators ve třetí třetině po ospalém začátku z jejich strany dokázali využít další početní výhodu po vyloučení Kavánka kdy se prosadil v čase 36:09 Havránek a dovršil tak Hattrick po přihrávce Hlaváčka. Stav 4:0.

Gladiators po skvělé ráně Makuly od modré čáry, která zapadla za záda golmana Angels zvýšili svůj náskok na 5 branek.

Další branka padla po tlaku Gladiators z hole Meduny, který po hokejové souhře Hlaváčka s Jonášem pouze doklepával do branky hostí. 30 vteřin po šesté brance padl další gól po dorážce Kočího.

V čase 38:54 došlo i k vyloučení na straně Gladiators, kdy se musel zchladit na trestné lavici Makula po podražení soupeře. Angels tak měli šanci pár minut před koncem alespoň snížit. Bohužel pro ně šel na led Bílý a ten dokázal ve vlastním oslabení skórovat po přihrávce Jonáše, na časomíře v tu chvíli svítil čas 39:33. Gladiators tak během tří minut skórovali pětkrát.

Gladiators poprvé dohráli zápas bez inkasovaného gólu a golman Kouba při své premiéře má co oslavovat. Jistě se bude snažit svoji úspěšnou šňůru natáhnout i na následující zápas.

Angels tak do Hradce Králové odjíždí zpátky s nulou. Zápas sledovalo 8 diváků za což jim děkujeme.

Děkujeme také Angels za férové utkání a těšíme se na shledání u dalších sportovních výkonů.

Statistiky zápasu HC Gladiators - HC Angels 8:0

Třetiny 1:0, 2:0, 5:0

Branky: 5. , 21. Havránek, 24. Hlaváček, 37. Havránek, 38. Makula, 39. Meduna, 39. Kočí, 40. Bílý

Vyloučení: 1:4