Nadílka o měsíc dříve

V neděli 28.11. v podvečer ve velké hale Enteria arény přivítala Pardubická Piksla hosty z Rychnova. Snad vinou restrikčních opatření Babišovy vlády v demisi, měli trenéři obou mužstev k dispozici každý pouze dvě pětky a brankáře (co by za to dala Ředkev?).

Do zápasu lépe vstoupili domácí. V páté minutě otevřel gólový účet David Macků po přihrávce od Zdeňka Blažka. 1:0.

V deváté minutě připojil druhý gól Marek Sádlík, Macků tentokrát nahrával. 2:0.

Poslední slovo v úvodní třetině měl kapitán domácích Dan Línek, po přihrávce od Adama Roba. 3:0.

Adam Rob (as. Vlasta Kostka), v polovině druhé třetiny navýšil stav na 4:0.

Minutu před koncem prostřední části hry přišli na řadu i hosté. O shoot out připravil skvěle chytajícího brankáře Koubu Tomáš Kafuňek, po přihrávce od Lukáše Holečka. 4:1. Využitím přesilové hry tak vykřesali hráči Rychnova jiskřičku naděje na zisk bodů. Ta definitivně zhasla v 34. minutě zápasu. V rozmezí 38. vteřin se postupně gólově prosadili Adam Rob (Miloš Krátký), David Macků (Zdeněk Blažek) a Dan Línek (Vlasta Kostka). 7:1.

Konečnou podobu výsledku dal Zbyněk Rob po příhře od Vlasty Kostky, vysvobodil tím z trestné lavice Ondru Barabáše. 8:1. Nutno podotknout, že rozhodčí tohoto utkání příliš práce neměli, rozdali dohromady celkem šest trestných minut.