Svižné tempo, derby v Hradci Králové

Od první chvíle se hrálo ve svižném tempu, který diktoval tým Salaše. Rychlým přechodem a rychlou kombinací si vytvořili několik slušných šancí na skórování. Jen díky dobrým zákrokům gólmana Varhaníka se tak nestalo. Bohužel přetížená obrana Angels  kapitulovala poprvé v čase 3:17 autor, Sedláček ,asistence Lukášek. Hosté dále  pokračovali v rychlých kombinačních přechodech a svou snahu
 zúročili v čase 7:56 druhou trefou, autor Fogl. Stav 0:2  nevydržel ani minutu a HC SALAŠ  slavila třetí gól, 8:24 skóroval Bastl D. asistence Trenz.
     Domácí jen ojedinělými breaky se dostávali do třetiny soupeře ,kde všechny jejich pokusy skončily neúspěšně. První třetina skončila 0:3.
             Druhá třetina nabídla podobný ráz hry s tím rozdílem že se Angels  snažili lépe pokrývat  prostor před vlastní  brankou, ale i tak v čase
     22:21 skóroval Ráž  asistence Kvasnička. Druhý gól ten samý střelec přidal v čase 24:17 po asistenci Filka .Domácí svou snahu něco udělat s nepříznivým stavem proměnili v čase 27:22 skóroval Čamr ml. asistence Chmel. Radost Angels z první trefy v zápase bohužel netrvala příliš dlouho, v čase 29:06 se podruhé v zápase trefil Fogl asistence Bastl a HC SALAŠ  navýšila opět svůj náskok o 5 branek. Druhá třetina skončila  za stavu 1:6 z pohledu domácího týmu.
      Třetí třetina byla ze všech tou nejvyrovnanější. Domácí ve snaze se pokusit ještě se o výsledek poprat přidali na důrazu v osobních soubojích, kdy po jednom takovém byl vyloučen domácí obránce Rada. Paradoxně v oslabení si vytvořili Angels dvě šance na skórování.
HC SALAŠ se snažila kontrolovat hru a nedávat domácím prostor na protiútoky. V čase 36:17 však tuto snahu přehnal hostující Bastl a byl vyloučen za nedovolené bránění,.Angels přesilovou hru nevyužili a krátce po jejím skončení udeřili na druhé straně hosté v čase 38.39
 se trefil Kvasnička asistence Divíšek. Kvasnička se trefil ještě jednou a to  v čase 41:13 asistence Sedláček . Domácí v touze dohrát zápas
 na plno ,už jen upravili skóre v čase 44:24 se trefil Švarc asistence Rykr.
Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím HC SALAŠE 8:2. Sláva vítězům a čest poraženým.