Aktuálně

Zobrazit články v kategorii
Vybrat podle názvu
Předchozí
14. 02. 2017 v 16:45, Petr Vtípil

O play-off se říká, že je to úplně jiná soutěž. Nakonec výsledky prvních třech rozehraných čtvrtfinále tomu nasvědčují. Klofani, kteří začnou své zápasy o bytí a nebytí teprve ve čtvrtek 16. února, si už vyzkoušeli, jak ošidná je čtvrtfinálová loterie. V loňském roce z druhé pozice po základní části nakonec tleskali svému přemožiteli, překvapení ročníku, Zilvaru. Tentokrát se zcela z opačných pozic tabulky pokusí uspět proti výtečně hrající Salaši.

13. 02. 2017 v 22:17, Jan Alexandr Dostálek

Že playoff je úplně jiná soutěž než základní část, zjistili hráči Zilvaru hned v prvním utkání. Nebýt závěrečného tlaku, ze kterého rychnovští vykřesali dvě branky, mohlo dojít na zimním stadionu v Hlinsku k velkému překvapení.

7. 02. 2017 v 18:37, Jiří Vraspír

Mohlo se zdát, že první malé vítězství domácí „ředkve“ spočívá již ve zvolené hodině a dnu pro uskutečnění klání. Domácí spoléhali že dračí plémě bývá již touto dobu dávno na kutích, a proto soupeř přijede v sestavě poněkud oslabené. A skutečně, hosté přijeli ve dvanácti kusech, a ještě s náhradním strážcem svatyně. Bruslařský klub nastoupil před domácím publikem tradičně kompletní, tj. tři formace, další jedna v šatně a poslední v pohotovosti v kiosku.

6. 02. 2017 v 22:29, Jan Alexandr Dostálek

To že se parta Zilvarů čas od času přimotá i do jiného sportu než je hokej, už se stalo celkem tradicí. Jednalo se o fotbalové a florbalové turnaje, nebo účast na triatlonu družstev, ale že by borci s jelenem na hrudi fušovali dokonce do řemesla Gabči Koukalové, to tu ještě nebylo.

24. 01. 2017 v 21:52, SALAŠ Hradec

V neděli 22. ledna se odehrál na téměř prázdném zimním stadionu v Hlinsku poslední zápas základní skupiny mezi týmem HC Salaš Hradec Králové a HC Balauři Pardubice.

23. 01. 2017 v 22:46, Jan Alexandr Dostálek

V posledním zápase základní části dokázal rychnovský Zilvar udržet vítěznou fazónu a na kolínském ledě porazil tým Tookanů 4:1. Na rychnovské straně rozhodly zápas dva faktory, stroj na hattricky Jindra Barabáš a opět perfektní defenzíva. Po zápase jsme položili pár otázek právě rychnovskému snajprovi a dvoum borcům z obrany Zilvaru.

23. 01. 2017 v 21:50, Jiří Vraspír

Do Poličky zavítal celek Vraníků ze Slatiňan, aby domácím pomohl rozluštit čtvrtfinálovou tajenku a uzavřít základní část letošní sezony. V případě bodového zisku mohli slatiňanští přikovat své geografické sousedy Klofany ke dnu tabulky. Poličští už před zápasem tušili, že jim do čtvrtfinále budou souzeni pardubičtí Balauři, chtěli ale zabojovat o výhodnější čtvrtou příčku.

23. 01. 2017 v 12:34, Petr Vtípil

Piksla nastoupila jen v deseti, Vraníci brali bod.

25. 01. 2017 v 20:58, Petr Vtípil

Z důvodu vysoké marodky Tookanů byl zápas kontumován ve prospěch domácích.

20. 01. 2017 v 14:42, Jiří Vraspír

Plechová střecha poličské hokejové arény určitě nespadne. Proto se nebojte, vypněte biatlon, uvařte si grog, do náprsní kapsy vložte placatku a přijďte podpořit "ředkev" v posledním vystoupení v základní části letošní KAHL. Začínáme v 16:00!

16. 01. 2017 v 09:31, Pavel Vošahlík

Zilvar opět ukázal svojí skvělou formu v této sezóně a vyhrál nad Tookany jednoznačně 4:1, čímž se vrátil na první místo v tabulce základní části. Tookani přijeli do Kolína napravit porážku od Poličky z minulého týdne, nicméně se jim tento záměr nevydařil a opět odjeli domů bez bodu.

13. 01. 2017 v 18:01, Jiří Vraspír

Moribundus střevní tomu chtěl, že si autor reportáže mohl poprvé v historii užít zápas svého týmu ze skyboxu, z teplíčka, od grogu a s elektronickou tužkou v ruce. Panovaly jisté obavy, zda se pacientovi z vystoupení domácích spíše nepřitíží, ale opak se stal nakonec realitou. Zatímco pravidelné a výživné výprasky v poličské AHL si dopřávají jen ti nejoddanější hráči „ředkve“, na zápas s pražskými hosty se z kabiny vlnil téměř nekonečný had žlutomodrých. Hosté z velkoměsta přijeli v počtu dvou kompletních pětek.

12. 01. 2017 v 22:52, Martin Harsa

V sobotu 7. ledna přijala pozvání Vraníků na oběd hradecká Salaš, která rozhodně chtěla potvrdit první místo v tabulce. Naopak poslední Vraníci potřebovali body jako sůl. Je potřeba říct, že sůl by se ten den hodila každému, jelikož byl mrazivý a silnice blýskaly zlověstně očima.

9. 01. 2017 v 18:30, Lukáš Deml

Předposledního prosincového dne se v Pardubicích setkaly týmy Balaurů a Poličky. Na nějaké vánoční vybruslení však nebylo ani pomyšlení. Nadšení diváků a burácení hudby z reproduktorů malé haly pardubického zimního stadionu z obou soupeřů ihned shodilo všechnu lenost, takže se zápas již od prvního kontaktu puku s ledem rozjel na plné obrátky.

6. 01. 2017 v 17:34, Petr Vtípil

Ne, to není nová dětská hra na schovávanou, to je jen stručné statistické vyjádření posledního utkání Klofanů v základní části letošního ročníku KAHL. I když možná hru na schovku své ztracené formy domácí od Nového roku hrají. Jak jinak si totiž vysvětlit, že zatím nedokázali navázat na obstojné výkony z první části sezóny.

Následující