Aktuálně

Zobrazit články v kategorii
Vybrat podle názvu
Předchozí
16. 03. 2018 v 16:58, Petr Vtípil

Už posedmé bude rozdána kolekce medailí v KAHL. Zimní stadion v Poličce bude v sobotu 17. března 2018 opět patřit finálovému dni Křesťanské amatérské hokejové ligy. Dopolední program tradičně obstarají celky, které se neprobojovaly do bojů o medaile. Ty se střetnou v miniturnaji o Biskupský soudeček. Odpoledne pak čekají příznivce KAHL zápasy o medaile.
Stanou se Zilvaři poprvé v historii vítězi a rozšíří historický počet držitelů Biskupského poháru na 4, nebo se potřetí budou radovat z vítězství Klofani? Zveme srdečně na tento velký hokejový svátek!

16. 03. 2018 v 22:10, Petr Vtípil

Klofani otočili nepříznivý vývoj zápasu a vybojovali finále

13. 03. 2018 v 22:52, Jan Alexandr Dostálek

Bez nadsázky by se dalo říci, že vstupenku do letošního finále vytiskl, orazítkoval a poslal rychloruký hračička z Nekoře František Vencl. Jako jediný ze Zilvarů udržel nervy na uzdě a proměnil ne jeden, ale rovnou dva nájezdy.

13. 03. 2018 v 00:21, Jan Alexandr Dostálek

Asi nikdo z rychnovského týmu neodvede tolik černé práce jako tito dva borci. Centr první lajny Radek Krupička a elitní obránce druhé formace Martin Novotný. Ani jeden z nich se nedá považovat za vyloženého střelce, ale především právě pro jejich výborné defenzivní schopnosti a kompletní hokejovost, jsou považováni za základní kámen úspěchu Zilvaru v posledních třech sezónách.

12. 03. 2018 v 23:26, Jan Alexandr Dostálek

Po prvním semifinálovém utkání který skončil 6:3 pro Zilvar v domácím prostředí, jsme v uličce pro novináře zastavili dva útočníky druhé formace Honzu Švarce a Michaela Jirušku aby řekli pár slov k zápasu. Tady jsou jejich komentáře.

11. 03. 2018 v 18:52, Pavel Vošahlík

Odvetný zápas semifinále se odehrál na úplně novém stadionu v Praze ve Strašnicích IceRink. Do zápasu se lépe nastupovalo hostům, kteří si do Prahy přiváželi vítězství z prvního zápasu, ale Tookani nic nevzdávali a byli rozhodnuti dovést zápas až k samostatným nájezdům.

7. 03. 2018 v 00:04, Jan Alexandr Dostálek

Vítězná série rychnovského celku se od konce základní části prodloužila na čtyři zápasy. Ale co více, za poslední tři zápasy v playoff, vstřelili Zilvaři stejně branek, jako za celé dvě třetiny základní části. Ale důvod k oslavám v táboře modrobílých rozhodně ještě není, série se hraje na dvě utkání a rozhodující zápas pravdy oba celky teprve čeká.

5. 03. 2018 v 21:37, Pavel Vitáček

Nedělní večer se v Pardubicích nesl ve znamení hokeje. Nejprve změřily síly extraligové celky Pardubic a Hradce Králové před vyprodaným hledištěm. Množství lidí zvýšilo teplotu v hale a tak když ke svému zápasu o několik hodin později nastoupily celky Klofanů (netradičně v Pardubicích jako domácí) a Balaurů, bylo již při rozbruslení jasné, že kvalita ledu nebude svědčit technické hře.

4. 03. 2018 v 22:50, SALAŠ Hradec

V sobotu odpoledne se v Hradecké ČPP aréně odehrálo odvetné utkání o postup do semifinále play off mezi domácí Salaší a hostujícími Klofany.

26. 02. 2018 v 14:47, Ondřej Svačinka

V neděli 25.2 ve večerních hodinách se po roce znovu ve stejné fázi soutěže potkali Klofani se Salaší, aby zahájili řešení hádanky, který tým doplní semifinalisty Zilvar, Tookany a Balaury. Poslední dostaveníčko obou soupeřů před pěti týdny skončilo pro Klofany blamáží a nejhorším výsledkem klofanské historie. S ohledem na tuto událost a postavení v tabulce vstupovala Salaš do utkání z pozice favorita.

25. 02. 2018 v 16:56, Pavel Vošahlík

Po prvním čtvrtfinále se zdálo, že by mohlo být jasno o postupujícím. Ovšem opak byl pravdou, nic jasného nebylo a Vraníci se tentokráte na Tookany velmi dobře připravili a málem vše zdramatizovali. Však také celou první třetinu nepadl gól, ačkoliv v prvním zápase již Tookani na konci první třetiny vedli 3:0.

20. 02. 2018 v 22:46, Jan Alexandr Dostálek

Čtvrtfinálová série mezi obhájcem titulu Pikslou a několik posledních sezón ambiciózním Zilvarem je již minulostí. Rychnovskému celku se odplata za prohrané finále před dvěma lety povedla dokonale. Vyhrálo oba zápasy a to celkem v poměru 10:5. Dalo by se říci že na skóre jednoznačná záležitost, avšak opak je pravdou.

20. 02. 2018 v 00:24, Jan Alexandr Dostálek

Druhý zápas čtvrtfinálové série se odehrál na stadionu v Rychnově, tudíž v domácím prostředí Zilvaru. Po výhře 6:3 z prvního zápasu měl k postupu blíže rychnovský celek, ale již z minulé sezóny víme, jak ošemetné vyhrané první zápasy byly (viz. právě Piksla a Tookani).

19. 02. 2018 v 18:20, Martin Harsa

Po dvou letech svedlo play off znovu dohromady Slatiňany a Kobylisy. První letošní čtvrtfinálové měření sil proběhlo v neděli večer na zimním stadionu v Chrudimi. A pro domácí dopadlo stejně jako před lety - prohrou a bez vstřeleného gólu.

11. 02. 2018 v 23:14, Pavel Sedlák

K prvnímu čtvrtfinálovému zápasu letošního ročníku KAHL se v pátek v podvečer sešli v Pardubicích domácí HC Piksla a HC Zilvar z Rychnova nad Kněžnou.

Následující