Aktuálně

Zobrazit články v kategorii
Vybrat podle názvu
Předchozí
21. 08. 2016 v 22:12, Jan Alexandr Dostálek

Letní příprava se pomalu chýlí ke konci a že letošní prázdniny byla v rychnovském týmu opravdu pestrá. Vzhledem k medailovému úspěchu v minulé sezóně se již na začátku letního období začala nabízet možnost společného zahraničního soustředení, pro vybrané hráče. Po vzájemné poradě bylo nakonec zvoleno chorvatské letovisko Rovinj, které je přímo ideální pro předsezónní přípravu.

14. 08. 2016 v 19:44, Petr Vtípil

Členská schůze Křesťanské amatérské hokejové ligy, z. s. se uskuteční ve čtvrtek 1. září 2016 v sále restaurace U Kosteleckých v Černé za Bory. Srdečně zveme všechny členy na důležité projednávání dalšího fungování KAHL.
Na pořadu bude zejména závazné rozdělení úkolů mezi jednotlivé týmy a projednání změn herního systému.

15. 06. 2016 v 14:09, Michal Kolář

Poněkud stranou letošních mistrovských oslav se odehrálo první mezinárodní utkání sil KAHL 26. března 2016 v 17:30 na zimním stadionu Praha Nikolajka. A nedopadlo vůbec špatně. Ale pěkně popořádku, nejprve si představíme soupeře Klofanů.

10. 05. 2016 v 21:35, Michal Deml

V sobotu 7.5. proběhla Pikslácká pouť na Sněžku. Jednalo se o „open“ akci, takže poutě se zúčastnili nejen samotní Piksláci, ale i jejich rodiny, fanoušci, pardubičtí farníci a i pár přespolních.

30. 03. 2016 v 23:32, Jan Alexandr Dostálek

Na úspěchu v kolektivním sportu vždy záleží na tom, jak se v nejtěžších chvílích semkne kolektiv hráčů. Ten je složen z ofenzivních hvězd, tvrdých dříčů, výborně bránících jednotlivců, ale také z nováčků. A pokud to jsou nováčci, kteří se rychle aklimatizují a zlepšují postupně celou sezónu svoji výkonnost, o to více je znát, aby tým šlapal jako dobře namazaný stroj a neměl velké slabiny na žádném postu.

29. 03. 2016 v 22:55, Jan Alexandr Dostálek

Letošní účinkování rychnovského Zilvaru mělo krásnou medailovou tečku v podobě stříbrného stupínku. Počáteční zklamání z nezvednutí Vocal cupu, vystřídalo spokojení z konečně úspěšné sezony. Přinášíme vám tedy posezónní reakce několika členů stříbrného týmu. V prvním díle dostanou slovo hrající trenér David Krupička, vedoucí mužstva Roman Barabáš a nejproduktivnější hráč týmu Jindřich Barabáš.

26. 03. 2016 v 11:03, Petr Vtípil

Požehnané a pokojné velikonoční svátky přeje KAHL

16. 03. 2016 v 22:02,

Výsledky páté sezóny, individuální a týmová ocenění.

13. 03. 2016 v 09:58, Petr Dejnožka

Finálové utkání začalo pod jednoznačnou taktovkou pardubické PIKSLY, která si hned v úvodních minutách vypracovala řadu kvalitních šancí. Rychnov nad Kněžnou mohl děkovat brankáři Dostálkovi, který udržel bezbrankový stav až do 9. minuty. O první gól finálového střetnutí se postaral Robert Šena, který dovedl k dokonalosti předchozí neproměněný únik pardubického Línka – 1:0. První část vyšla PIKSLE na podtrženou jedničku, za svoji aktivitu byla odměněni ještě gólem Jakuba Kosteleckého šestnáct vteřin před sirénou – 2:0!

13. 03. 2016 v 09:36, Petr Dejnožka

V souboji o třetí příčku měly od úvodní minuty navrch Kobylisy, které si v první části vypracovaly řadu gólových příležitostí i díky přesilové hře. V ní se ještě TOOKANI neradovali, chuť si však spravili v šesté minutě po přesném zakončení Aleše Daniela – 0:1! I po gólové radosti byly Kobylisy směrem dopředu aktivnější a Polička mohla děkovat zejména pozornému brankáři Tomáši Břenkovi, který řadou kvalitních zákroků držel domácí celek ve hře.

10. 03. 2016 v 12:09, Pavel Vitáček

Bezprostředně po vyřazení Klofanů z play-off dostal pan Klofan od vedení HC Klofani jasný rozkaz, skauting za účelem posílení týmu do příštích sezon. K dispozici měl pan Klofan neuvěřitelných 20 miliard dolarů a volnou ruku. Klofanynka zamluvila letenky do Miami, neboť prvotním cílem bylo shlédnout několik zápasů východní konference a přemluvit Jardu.

16. 03. 2016 v 06:22, Pavel Vošahlík

V semifinále se utkali dva soupeři, pro které to byla premiéra. Vítězně z ní tentokráte vyšel Zilvar a Tookani si tedy na finále budou muset ještě počkat

8. 03. 2016 v 23:42, Jan Alexandr Dostálek

Jubilejní pátá sezóna se nám pomalu ale jistě chýlí do svého finále. Do finále, ve kterém se představí vítěz základní části a favorit všech dosavadních sezon v jednom a proti němu parta převážně mladších hokejistů, kteří ještě nedávno hráli v lize spíše do počtu. Tato sezona se však stala zlomovou již od samého začátku, kdy prakticky všechny zápasy končily těsným rozdílem, až na poslední v základní části, který jako by měl mladé Zilvary vrátit zpátky na zem a připomenout jim, v čem všem dělají chyby a nad čím by měli zapracovat.

8. 03. 2016 v 16:16, Petr Vtípil

Nejcennější trofej Křesťanské amatérské hokejové ligy, kterou touží zvednout nad hlavu každý hráč, jež se do této ojedinělé soutěže zapojil, Biskupský pohár, je opět volný. V sobotu 12. března získá nové majitele, a bude je těšit následující rok. Právě tuto sobotu se zúročí snaha a dřina a pot, který vložily týmy do této jubilejní 5. sezóny. Vítězem se ovšem může stát jen jeden!

6. 03. 2016 v 13:57, Pavel Sedlák

Pardubické Dynamo odjelo v pátek v podvečer do Hradce Králové pro pravidelný příděl, a tak se nabídla hokeje chtivému divákovi možnost vychutnat si v Tipsport areně lahůdku v podobě semifinálového zápasu mezi domácí PIKSLOU a týmem ŘKF z Poličky.

Následující