Piksla pokračuje v soutěži bez ztráty bodu, porazila Salaš.

Domácí tým ze Salaše vinou zranění několika opor nastoupil ve značně prořídlé sestavě, což mělo vliv na průběh zápasu. Hned od první minuty se soupeři nešetřili a nasadili vysoké tempo. Široké kluziště novopackého stadionu nahrávalo kombinační hře. O tempo hry se starali především hosté, kteří ale ztroskotávali na vynikajícím brankáři Jiřím Hladkým, který si v bráně Salaše odbyl svojí premiéru. V 9. minutě již ale nezabránil hostujícímu Jeřábkovi, který načal skóre zápasu 0:1.

Ve druhém dějství se začala Piksla přizpůsobovat pomalejšímu tempu hradeckých a hra se srovnala. Salaš toho využila ve 20. minutě, kdy se prosadil Jiří Maťátko – 1:1.  Piksla reagovala okamžitě. Po minutě vrátil vedení na její stranu Miloš Krátký – 1:2. Do dalších šancí se dostávaly oba týmy, ale stav zápasu se již do konce 2. třetiny nezměnil.

Domácí se chystali v poslední třetině zápas minimálně srovnat. Ale to hned v jejím úvodu odmítl hostující Martin Krátký – 1:3. Domácím znatelně docházely síly, čehož hostující bez milosti využili ke vstřelení další branky, konkrétně Kostelecký – 1:4. Hostující ještě vstřelili další gól. Ten ale nebyl pro posunutí domácí branky uznán. Salaš již na to nedokázala reagovat. Piksla si tak odváží z Nové Paky cennou výhru.