Zilvar nadále pokračuje ve vítězných taženích

Zápas probíhal ve velkém tempu, i když hned na začátku málem Zilvar opařil Tookany rychlým gólem, kdy hned po úvodním vhazování Zilvaři hladce projeli jakoby spícími Tookany včetně brankáře. Naštěstí střela do prázdné branky se jim nepovedla a skončila na tyčce brány. Pak už první třetina byla velice vyrovnaná, čemuž odpovídal i její výsledek 1:1.

Ovšem v druhé třetině se Jindrovi Barabášovi podařilo vstřelit dvě rozdílové branky, ze kterých se už Tookani neprobrali. Kaňkou na této třetině byl zcela zbytečný faul kolenem hráče Zilvaru, Radky Krupičky, za který dostal trest 5 + do konce utkání, ačkoliv jinak zápas probíhal ve správném hokejovém duchu.

V poslední třetině se Tookani usilovně snažili obrátit vývoj zápasu a dokonce měli i několik dobrých šancí, které ovšem všechny ztroskotali na výborně chytajícím Dostálkovi, který držel celé mužstvo Zilvarů. A tak jak již to často bývá, když tlačíte a otevřete hru, dostanete odpověď. Ta přišla v podobě třetího gólu skvěle hrajícího Jindry Barabáše a to dokonce ve vlastním oslabení a upravila tak stav zápasu na závěrečných 1:4 ve prospěch Zilvaru.