Salaš nestačila na Balaury

Začátek utkání se hrál ve svižném tempu a útočníci na obou stranách zkoušeli vyzrát na soupeřovu obranu. Ke konci první třetiny Balauři přidaly v pohybu a byly odměněni přesilovou hrou. Tu v čase 12:06 využil Jiří Mikulecký – 0:1.

Hned z kraje druhé třetiny přidal druhou branku hostí Jakub Kvapil – 0:2 a domácí najednou znervózněli. No a když v půlce utkání přidali Daniel Teplý – 0:3 a Jakub Kvapil – 0:4 v rozmezí necelých dvou minut další dvě branky, vypadalo to už se Salašníky velice špatně.

Na začátku třetí třetiny se přeci jen Salaš dočkala branky. David Bastl vybruslil s kotoučem zpoza brány Marka Pavelky a překonal ho – 1:4. To domácí povzbudilo a začaly více útočit, za což je ale ztrestali v čase 33:07 Daniel Teplý – 1:5 a v čase 35:57 svou třetí brankou v utkání Jakub Kvapil – 1:6. Od té doby ale hráči hostujícího týmu polevili a za to je potrestal ve vlastním oslabení Honza Novák – 2:6 a za dalších dvacet vteřin i Jirka Novotný – 3:6. To domácí ještě více nabudilo, přidaly na tempu a Balauři si museli pomáhat jen za cenu nedovolených zákroků. Jeden z nich využil Roman Adámek – 4:6. A to nebylo vše.  V čase 43:05 snížil na rozdíl jediné branky Lubor Stejskal – 5:6. Začalo to být velké drama. Domácí Salaš ještě odvolala brankáře a pokusila se o vyrovnání s šesti hráči v poli. Na to už ale měli málo času a zkušení hosté si už výhru vzít nenechali.

Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.