SALAŠ - VRANÍCI

Druhé kolo KAHL. Domácí Salaš „doma“ přivítala Vraníky ze Slatiňan.

Tento zápas se odehrál v Hlinsku za dosti větrného počasí. Při rozbruslení si hráči zahráli na babu, kdy se dostavil výpadek proudu, který trval cca 2 min. Zbytek zápasu, však proběhl bez sebemenších potíží.

První třetina se odehrála v poklidné atmosféře, soupeři se z úvodu oťukávali a nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu.

Ve druhé třetině se oba celky osmělily a na výsledkové tabuli to bylo znát. Jako první se prosadili hosté, a to v 16. minutě, kdy nejmenovaný domácí obránce neomylně uklidil kotouč do vlastní branky. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, v 18. minutě se prosadila nová posila Salaše Hromádko. Pár minut nato domácí strhli vedení na svoji stranu, když neomylně pálil Adámek. Druhá třetina byla ukončena za stavu 2:1 pro domácí.

V poslední třetině hosté začali kousat a diváci se dočkali krásné a dramatické koncovky. Jako první si vzali slovo hosté a při vlastním oslabení vstřelili vyrovnávací branku. Prosadil se Pejcha ve 43. minutě. Závěr však patřil domácím, kteří v přesilové hře vstřelili vítězný gól v poslední minutě zápasu. Šťastným střelcem byl David Bastl, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě.