Po neoslnivém výkonu na domácím ledě, mohl být rád Zilvar nakonec za remízu.

Po nepříliš oslnivém výkonu na domácím ledě, mohl být rád Zilvar nakonec za remízu. Prvních deset minut zápasu se hrálo bez branek, než v 10. minutě otevřel skóre kapitán domácích David Krupička. Sólovou jízdou ze své třetiny nejprve za útočnou modrou čárou napálil puk na branku hostí a pak sám dojel odražený puk od brankáře Vavrouška a dopravil ho na podruhé do sítě. Tím byla první třetina gólově uzavřena. Do té prostřední přidal po dvou minutách další branku na konto domácích rychnovský snajpr Jindřich Barabáš po asistenci jeho bratra Vojtěcha a stav byl 2:0. Celá akce se dokonce odehrála v oslabení domácích. Hra i přes dvoubrankové vedení byla stále vyrovnaná, stylem nahoru-dolů a byla otázka času kdy padne další branka, jelikož oba brankáři měli poměrně dost práce. Ta situace nastala. V 27. minutě vygradoval tlak Vraníků, při kterém se před Dostálkem po přesném pasu objevili dva volní hráči hostí a jedním z nich byl Zbyněk Pejcha, který střelou zápěstím nasměroval puk do brány. Druhá třetina tedy ukazovala skóre 2:1 pro Rychnov. Ve třetí třetině padla pouze poslední branka, která potvrdila klesající formu domácích v zápase. Jednalo se o tzv. závar před brankou, kdy z klubka hráčů vyšla střela, kterou domácí golman vyrazil špičkou betonu, avšak střela se odrazila opět k Vraníkům a Jiří Peřina se již přesnou ranou do šibenice nemýlil. Do konce utkání se již brankový stav nezměnil a oba týmy se nakonec rozešly za nerozhodného stavu 2:2.