Je to Zilvar, dva hráče zhmoždil a brankáře zesměšnil

I tak může znít závěr z utkání HC Zilvar a HC Salaš, které se konalo v Hradci Králové 18. 11. 2017. Toto utkání přineslo už v první třetině zajímavou podívanou a Zilvarům muselo být jasné, že hráči Salaše jsou dnes připraveni bojovat o zajímavé skóre, ne-li i o vítězství. Síly se zdály být vyrovnané, avšak nejen štěstí stálo na straně týmu z Rychnova, kterému se podařilo Salašníky potrápit řadou rychlých gólů. První třetina ve třetí minutě byla příznivější pro HC Salaš, kdy Bastl vstřelil gól, který podržel tým chvíli ve vedení. Zilvari si však tuto skutečnost nenechali dlouho líbit a Salašníci se až do konce zápasu snažili skóre otáčet, až se jim brankový rozdíl tak vzdálil, že výsledek byl dostačujícím závěrem tohoto utkání. Po první třetině, kdy svítilo divoké skóre 4:4, nastala druhá třetina, která pro HC Salaš znamenala gólovou nulu a pro Barabáše a Vencla nový gólový příspěvek pro tým Zilvar. Ve třetí třetině si každý tým díky Beranovi a Bastlovi připsal jedno gólové přičinění a zhmoždění a zesměšnění hráči odcházeli z ledu.
Pro ty, co ještě z výše uvedených informací nepostřehli výsledek tohoto zápasu, Rychnov si veze z Hradce zasloužené 2 body za výhrů 8:5. Všichni fanoušci děkují za příjemný zážitek a zábavnou podívanou.

Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.