Zilvar padl s Tookany na vypůjčeném domácím ledě v Novém Městě

Utkání mezi pražským a rychnovským celkem se hrálo výjimečně na stadionu v Novém Městě nad Metují. Stalo se tak kvůli velkému vytížení domácího stadionu v Rychnově a vzhledem k tomu, že část hráčů pochází právě od tohoto města, volba náhradního domácího stadionu byla jasná. Však právě domácí borce přišla podpořit velká fanouškovská základna. Ovšem ze zápasu odcházeli značně rozladění. Nejen z výsledku, ale také proto, že hned v první třetině přišel rychnovský tým o svého kapitána a odchovance právě tohoto stadionu Davida Krupičku, který byl zasažený pukem do plexi, které mu udělalo ošklivou ránu v obličeji. Kapitán Zilvaru tak putoval přímo do nemocnice na zašití rány. O první branku zápasu se v 10. minutě postaral Pavel Vlasatý střelou zpoza obránce. O čtyři minuty později přidali Tookani zásluhou Marka Hese druhou branku a stav byl tak na konci 1. třetina již 2:0. Druhá třetina byla bez branek a dalšího červeného světla za brankou se diváci dočkali až ve třetině poslední. To se konečně trefili domácí, konkrétně Tomáš Kafuněk po přihrávce Vojtěcha Barabáše. Další změna skóre se již nekonala a tak Zilvar zažil první prohru v sezóně, jak jinak než na domácím ledě i když ne v Rychnově.