Zilvaři jdou přes Tookany do finále

Odvetný zápas semifinále se odehrál na úplně novém stadionu v Praze ve Strašnicích IceRink. Do zápasu se lépe nastupovalo hostům, kteří si do Prahy přiváželi vítězství z prvního zápasu, ale Tookani nic nevzdávali a byli rozhodnuti dovést zápas až k samostatným nájezdům.

Zápas začal z obou stran opatrně, hlavně neudělat chybu, která by stála gól. Navíc vše bylo podpořeno z obou stran výborně chytajícími brankáři, kteří byli rozhodnuti za svá záda nic nepustit. Nicméně postupně se hra rozjížděla a Tookani mohli slavit první úspěch v 11 minutě první třetiny, kdy se Kubovi Skružnému po přihrávce od Michala Grygary podařil dostat puk za záda Dostálka. Jenže Zilvaři do Prahy nepřijeli prohrát a dokázali to hned za minutu, kdy odpověděl Radek Krupička po přihrávce Jindry Barabáše.

Začátek druhé třetiny se povedl Tookanům, kteří hned ve 4. minutě vstřelili gól na Milan Vrabec upravil na pro Tookany příznivější stav 2:1. Tento stav dával Tookanům naději na nájezdy, ale rozhodně to nebyl uklidňující výsledek. Což se projevilo na hře, začal urputný boj na obou stranách a to se hned projevilo na trestných lavicích. Výsledek se ale do konce třetiny již neměnil.

Ve třetí třetině se Tookanům hned na začátku třetiny podařilo vsítit uklidňující gól na 3:1 a tento výsledek i přes obrovskou snahu Zilvarů udrželi až do konce a zajistili si tak možnost nájezdů.

Hned první nájezd Zilvaři (Vencl) proměnili, Tookani ale naštěstí vyrovnali ve druhém (Šika). A tak první tři nájezdy skončili remízou a pokračovalo se dále. Hlavní úlohu v tom hráli oba vynikající brankaři, protože nikomu se jim nepodařilo vstřelit gól. Tuto smůlu prolomil až opět František Vencl a tím dokonal postup Zilvaru do FINÁLE!