Balauři nadále pokračují v gólovém půstu

Určitá podobnost se zápem se Salaší, který rovnéž skončil stavem 1:1 tu je. Všechny góly padly rovněž v první třetině. Fanoušek, který přišel pozdě si jiź moc gólových oslav neužil.

Do zápasu lépe vstoupili Klofani, kteří jiź ve 3. minutě skórovali. Byl to právě Pavel Vitáček, který po přihrávce Korbela propálil Pavelku. Většinu první třetiny se Balauři snažili dobývat Klofanské útočné pásmo, ale žádný gól z této snahy nevytěžili. Velkou šanci dostali až ke konci první třetiny, kdy se Balauři po faulech Blažka a Vitáčka dostali do početní převahy 5 na 3. Balauři kombinovali v útočném pásmu, když se Krištofovi nabídl na první Roman Kvapil a předvedl svoji dělovku do sítě Klofanů.

Zde ale gólová úroda končí. Do konce zápasu jiź žádný gól nepadl. Oba týmy se snažili prosadit, ale obrané dvojce a zákroky golmanů nedali žadnému utočníku šanci.