Salaš si osedlala Vraníky

Salaš opět nepodchytila začátek zápasu, hned v první minutě inkasovala z hole Rubiče. Po obdrženém gólu se ale Vraníkům vzepřela a do konce třetiny otočila skóre po spolupráci Matějíčka se Sodomkou.

Do druhé třetiny opět vstoupili lépe hosté, po dvou minutách vyrovnal Kulhánek. Salaš získala dvoubrankový náskok po gólech Novotného a Hladkého. Vraníci stihli snížít trefou Karlíka.

Gólové hody pokračovaly i v poslední třetině. Tentokrát se však dařilo domácím, Novák zvýšil na 5:3. Ve 39. minutě snížil Opavský, ale na jeho trefu hned odpověděl brankou Sodomka. Drama se odehrálo v samém závěru zápasu, kdy při hře bez brankáře skóroval Chalupník. Nakonec ale Hladký využil přesilovou hru na konečných 7:5.

Ani výhra však Salaši nestačila na boj o medaile, a tak se v sobotu v Rychnově pokusí obhájit vítězství v Turnaji o biskupský soudeček.