Mistr vyučoval v Poličce

Domcí vyrukovali na soupeře aktivní hrnou, jak to ale s Vraníky bývá, ta se bez větších šancí odehrávala hlavně mezi modrými čárami. Nedůraz před vlastní brankou byl toho příčinou, že v 9. minutě hostující J. Polášek otevřel skóre - 0:1. Další 2 branky hostů byly nalepeny na druhou přestávku. Jedna těsně před a jedna těsně po, postarali se o ně Harsa F. a Karlík J – 0:3. Dá se říci, že šlo vždy o skrumáže před poličskou brankou a nedůraz domácích v obraně. Domácí sice při signalizované výhodě dokázali snížit, když se do „klubu kanonýrů“, tedy domácích hráčů s jednou vstřelenou brankou v sezoně připojil M. Schaffer – 1:3. Ale to už se psala 38. minuta. Domácí snaha o korekci výsledku by patrně vygradovala odvoláním brankaře, ale nedošlo k ní. Na počátku poslední minuty, po buly v útočném pásmu domácích, se po nedohodě obránců zhostil puku J. Machač a tváří v tvář Dalíkovi upravil skóre na konečných 1:4.

Mistr si z Poličky odvezl zasloužené body. Domácím nechyběla snaha, ale to bylo vše, co v zápase předvedli. Dlužno říci, že Vraníci nebyli nuceni ani zdaleka vytasit všechny trumfy a k vítězství jim stačilo dokráčet důstojným, profesorským krokem.