Salaš doma porazila Pikslu

Začátek utkání se hrál ve svižném tempu a útočníci na obou stranách zkoušeli vyzrát na soupeřovu obranu. To se povedlo už ve čtvrté minutě domácím salašníkům, když se puk odražený od hostujícího obránce dostal na hokejku Jana Pitora a ten už dokázal trefit odkrytou branku. Od druhé poloviny první třetiny se ke slovu dostali i oba rozhodčí, kteří do konce třetiny poslali na trestnou lavici tři borce z každého týmu.

Ve druhé třetině pokračoval svižný hokej s mnoha pohlednými akcemi. Jednu z nich proměnil ve 24 minutě hostující Adam Rob a srovnal skóre na 1 : 1.  Za dvě minuty si ale vedení vzala zpět Salaš. Michal Sedláček si na útočné modré čáře vzal puk a po pěkné individuální akci ho poslal do branky.

Za necelou minutu zvýšil na 3 : 1 Lubor Stejskal, který nikým nehlídaný prostřelil gólmana Vítka.

Na začátku třetí třetiny se povedlo Janu Jehličkovi dostat puk do pardubické branky po čtvrté a zdálo se být rozhodnuto. Jenže vzápětí snížil na 4 : 2 Zdeněk Blažek a o chvíli později upravil na 4 : 3 Adam Rob. Tlak hostů pokračoval v úporné snaze o vyrovnání, avšak výborně chytající Jirka Hladký byl proti.

Nakonec domácí uklidnil v čase 43:47 svým druhým gólem v zápase Jan Pitor.

Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.