Druhý první oficiální zápas, Andělé přivítali Vincent

První třetina byla tak trochu ve znamení oťukávání soupeře. Lépe do utkání vstoupili Andělé, když svého soupeře dobu tlačili v jejich obranném pásmu. Skórovat ale nedokázali. Ani jeden z týmů nechtěl začít utkán obdržením gólu, a tak byly oba opatrné. Stav po první třetině tedy skončil 0:0.

Do druhého dějství oba týmy vstoupili s tím, že už alespoň trochu soupeře znají. Po minutě a půl byli "na koni" domácí, kdy se dorážkou prosadil ve svém vůbec prvním zápase za Angels Dominik MITANA. O 12 vteřin později už svítilo na kostce nad ledem jiné skóre. Andělé totiž po zásluze Jana ZEMANA  vedli už 2:0. Hosté se nevzdali a dále bojovali. O historicky první gól Vincentu de Paul se postaral Václav MORAVEC a hostům chyběla k vyrovnání pouze jedna branka - 2:1 pro domácí.

Ve třetí třetině byla na všech hráčích znatelná touha zvítězit. Mnoho zajímavých akcí, ale i šarvátka u domácí branky utvářela ten pravý hokej. Leoš MAIXNER, s číslem 93 na zádech, nechytatelnou střelou do šibenice Varhaníkovi klece utkání vyrovnal. Více než deset dalších minut jsme gólovou akci neviděli. Všichni hráči se snažili upravit skóre ve prospěch svého milovaného týmu, ale oba brankáři si hravě poradili se všemi střelami.  Utkání tak skončilo remízou 2:2.

První zápas, první bod. Tímto se teď budou moct Andělé i Vincenti pochlubit. Však začít sezónu, byť "jen" jedním bodem, není vůbec špatný začátek.