PRIMAVERA NESTAČILA NA GLADIÁTORY!

Již od úvodu chtěli Gladiátoři ukázat kdo bude diktovat tempo hry a celkem brzy vedli 2:0, kdy se nejdříve chytrou tečí prosadil Meduna, vedení o dvě branky ještě v téže minutě obstaral chirurgicky přesnou střelou Havránek - 2:0. Primavera však nechtěla nechat body soupeři jentak zadarmo a již v 6. minutě snížila na rozdíl jedné branky, kdy hostující Tlakal ujel všem a svůj samostatný únik zakončil přesným bekhendovým blafákem - 2:1. Rychlé tempo a brankové hody pokračovali nadále, necelé tři minuty po snižující brance hostů vrátila dvoubrankové vedení domácím hokejistům nová akvizice - Vladimír Čech, jehož přesná střela z levého kruhu skončila až v síti Primavery - 3:1. K první třetině je nutné podotknout, že Gladiátoři ovládali led a tři vstřelené branky byly naprosto zasloužené.

Od prostřední části však bylo utkání vyrovnané a již po 11 vteřinách hosté opět snížili na rozdíl jediné branky, kdy Medunovo zaváhání za naši brankou potrestal Rousek, který využil výborné práce svého spoluhráče při napadání - 3:2. Po vsítěném gólu získalo utkání nový náboj. Je na místě uznat, že po většinu druhé části byli hosté tím lepším týmem a diktovali tempo hry... O to důležitější byla situace ve 30. minutě kdy Hlaváček vystihl rozehravku soupeře mezi kruhy a rychlou střelou překvapil hostujících brankáře Hampla - 4:2.

Poslední část hry byla vyrovnaná a bojovalo se o každý puk, během této třetiny několikrát podržel Gladiátory brankář Kouba, kdy především v posledních minutách chytil čisté dva góly

Vítězství Gladiátorů pojistil střelou do prázdné branky Radek Kadlec - 5:2. Gladiatorům vstup do nové sezóny vyšel parádně a se skóre 13:2 a ziskem 4 bodů vládnou celé KAHL.

Gladiators Chrudim x Primavera 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)