Balauří premiéra na domácím ledě se nesla ve znamení gólové sklizně

HC Balauři i svůj druhý zápas sezóny odehráli proti nováčkovy ligy. Tentokrát proti dalšímu týmu z Pardubic - HC Primaveře. Není tomu tak dávno co i Balaři patřili mezi ligové benjamínky, a proto moc dobře věděli, že je třeba zápas začít v patřičném tempu a hrát jak se tak říká "tu svoji hru". To se Balaurům podařilo a nakonec ze zápasu byla gólová smršť.

Již ve 3. minutě zápasu se mohli domáci fanoušci radovat z 1: gólu, o který se zasloužil pardubický snajpr Jakub KVAPIL. Následující minuty měli i hosté své šance, ale výborný gólman TŘINÁCTÝ puk za své záda nepustil. Následně Balaři vstřelily 3 rychlé góly. V 8. minutě KUBÁČ, v 10. minutě TEPLÝ, a v 12: minutě Lukáš DEML. 1. Třetina tak skončila 4:0 pro domácí.

V druhé třetině se hra vyrovnala a i hosté měli spoustu šancí, a několikrát nepříjemně sevřely Balaury v jejich vlastním obranném pásmu. Gólové z 2. třetiny ale opět lépe vyšli domácí. V 16. minutě skóroval TEPLÝ v 20. minutě prostřelil dosud neprůstřelného gólmana TŔINÁCTÉHO útočník hostí Jan BLEHA, nicméně v 28. minutě se opět prosadili domácí a to David DYMÁK. Po třetí třetině byl tedy stav 6:1.

Třetí třetina byla gólové nejbohatší a to opět ve prospěch domácích. V 34. minutě završil svůj hattrick TEPLÝ, v 36. minutě skóroval rovnou z vhazování Balaur KRIŠTOF, v 39. minutě se opět prosadil TEPLÝ, ve  43. minutě opět DYMÁK. O pár vteřin prostřeil gólmana hostí Lukáš Fibich a jako gólovou smršť završil opět TEPLÝ. Hostím se podařilo ještě jednou překonat TŘINÁCTÉHO, a to ve 44. minutě, kdy skóroval Martin TLÁSKAL.

Zápas tedy skončil 12:2 pro Balaury. Ačkoliv výsledek může vyznít velmi jednostraně, zapas se odehrával ve všech 3 třetinách nebýt výborného gólmana TŘINÁCTÉHO, určitě by zápas dopadl ve vyrovnanějším skóre.