Semifinálový zápas mezi Zilvarem a Balaury

V neděli v podvečer se odehrál první semifinálový zápas mezi HC Zilvar a HC Balauři. Zilvarovští měli hned od začátku převahu a již ve třetí minutě vedli golem Ondřeje Barabáše a o pár vteřin později zásluhou Holečka a Vencla 2:0. Pak, jako by se Balauři vzpamatovali, hrálo se nahoru i dolů a skvělý Jenda Dostálek vychytal v první třetině čistou nulu. Druhá třetina už byla vyrovnanější i když Zilvarovští měli stále navrch. Tato třetina sice skončila remízou 3:3, ale Zilvar stále vedl o 2 branky 5:3. Ve třetí třetině začala doléhat na Zilvarovské únava z pátečního zápasu o postup s Pikslou a to se projevilo nakonec i skórově. Nejen že Balauři vyrovnali zápas na 5:5, ale ve 44 minutě zápasu přidali i vítězný gól tohoto prvního duelu. Odveta se předběžně plánuje na sobotu 12.3. nebo neděli 13.3 2022.