V 1. letošním zápase Balaurů dominovala dračí ofenzíva

Zápas přinesl pro diváky HC Balaurů poměrně slušně atraktivní hokej, a to díky 10 vstřeleným gólů. Kdo však přišel podpořit druhý celek tolika radosti se nedočkal, neboť HC Primavera dostala za zády domacího gólmana Špačka pouze 1 puk. Nutno však dotat, že ačkoliv třetí třetina začínala za stavu 4:0 nepředstala HC Primavera bojovat aź do samého konce. Níže už jen stručně k samotným gólům.

V první třetine otevřel skóre Balaurský ostrostřelec Teplý a to v 9. Minutě. V 10 minutě následoval gól Kouby. O poslední gól 1. třetiny se v 12 minutě zasloužil Dymák po asistenci Kouby.

Druhou třetinu gólově otevřel další zadák Balaurů a to Turyna v 19. minutě. V 21. minutě opět skóroval Teplý po náhravce Kouby, v 22. minutě si Vojtěch Deml chytře našel hokejku Nováka přímo před brankou golmana hostů Štochla, a Novák tak skóroval již 6. gól Balaurů. V 27 minutě znovu slavil Turyna.

V třetí třetině jako první skóroval opět Teplý po nahrávce nováčka týmu HC Balauři Šafáře. Na to o par vteřin zareagovala Primavera prostřenictvím útočníka Hajšínka, kterému se tak podařilo překonat doposud bezchybného Špačka. Do konce zápasu pak padly ještě 2 góly z hokeje Balarů a to ve 33. minutě přičiněním Teplého a ve 37. minutě Dymák po přihrávce Teplého.

Finální skóre se  zastavilo na 10.1 pro Balaury, a jejich první schůzka na ledě tedy dopadla dobře.