Souboj o čelo tabulky skupiny B skončil remízou

Před velmi slušnou návštěvou (50+) fanoušků se v soboru večer představila dvě vedoucí mužstva, do utkani v lepší pozici vstupovali Vraníci, kterým stačila i remíza pro zajištění prvního místa. Hned od začátku utkani jsme mohli vidět slušné šance na obou stranách. V 7. minutě náš kapitán vyhodil puk “po prknech” tak přesně, že našel rozjetého Aleše Malinského, který byl v útočném pásmu sám proti několika obráncům a nezbývalo mu nic jiného, než zkusit vystřelit, jeho střela po ledě nebyla sice prudká ani nikterak umístěná, ale brankáře Beksu zaskočila natolik, že skončila až za jeho zády a Gladiátoři od 7. minuty vedli.
Ve druhé třetině branka nepadla, přesto mohla, bohužel při samostatném úniku Martina Makuly někdo z diváků zapískál, v tu chvíli náš hráč pochopitelně přestal hrát, kupodivu všech rozhodčí nebyl ten kdo zapískal a my tak přišli o slušnou šanci na navýšení svého vedení…. Bohužel v této fázi hry se hra zbytečně vyostřila a to především díky velmi špatným rozhodnutím rozhodčích, kteří toto utkaní vůbec nezvládli…
Vyrovnání Vraníků přišlo na začatku poslední třetiny, kdy Vraníci využili jednu z mnoha přesilových her...Branka padla po nenápadné akci kdy se jinak velmi nepřesná střela Rykra odrazila od zadního mantinelu tak nešťastně, že se objevila přesně na hokejce hostujícího Pejchy, kterému již nedělalo problém trefit poloprázdnou branku - 1:1. Ve zbytku utkaní vynikali především brankáři, kdy na obou stranách předvedli několik výborných zákroku a udrželi remízový stav až dokonce. Remíza tedy nakonec více vyhovuje Vraníkům, nás bohužel o vítězství připravila především naše nedisciplinovanost…