Bronz pro nováčky

Utkání o třetí místo se začalo ve vysokém tempu. Výborná obrana domácího týmu Vraníků nenechávala hostujícímu týmu moc prostoru. V desáté minutě skŕovali hráči Vraníků a ujali se vedení. Všechny další střely a snahy o skórování vyšli poté již naprázdno. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Druhá třetina přinesla trochu další gól z holí domácího týmu. Tentokrát již na 2:0 a vypadalo to, že Jestřábi je mohou s vidinou bronzových medailí rozloučit. Vyloučení ve druhé třetině byla na obou stranách za zákroky holí, rozhodčí nechtěli nechat nic náhodě.

Na střídačce jestřábů bylo mezi druhou a třetí třetinou pěkně rušno. To se vyplatilo a hned na začátku třetí třetiny se povedlo hostům snížit brankou Vladimíra Zelinky. Po snížení začalo být utkání ještě více napjaté. Množily se potyčky a souboje. Právě během oslabení se Zbyňku Čermákovi z jestřábů povedlo vypíchnout puk, dojet jej a následně skórovat. Hra byla vyrovnaná a hrálo se od znovu. Po potyčce za brankou hostí šel domácí tým do oslabení. Tuto výhodu však rozdělila siréna na konci třetiny.
V prodloužení začali Jestřábi přesilovkou 4 na 3. Během této přesilovky si nevypracovali žádnou šanci a ve chvíli, kdy na led skočil čtvrtý hráč Vraníků došlo k přečíslení 2 na 1 ze strany domácího týmu. Tuto šanci však nevyužili a hned z následného protiútoku inkasovali domácí branku. Odražený puk po skrumáži na modré čáře přihrál Vladimír Zelinka kapitánovi Adamu Skutilovi, který skóroval a vystřelil tak bronzové medaile svémů týmu. Jestřábi tak ve své nováčkovské sezóně získali své první medaile.