Křesťanská amatérská hokejová liga - KAHL


Aktuálně

Zobrazit články v kategorii
Vybrat podle názvu
Předchozí
5. 03. 2018 v 21:37, Pavel Vitáček

Nedělní večer se v Pardubicích nesl ve znamení hokeje. Nejprve změřily síly extraligové celky Pardubic a Hradce Králové před vyprodaným hledištěm. Množství lidí zvýšilo teplotu v hale a tak když ke svému zápasu o několik hodin později nastoupily celky Klofanů (netradičně v Pardubicích jako domácí) a Balaurů, bylo již při rozbruslení jasné, že kvalita ledu nebude svědčit technické hře.

4. 03. 2018 v 22:50, SALAŠ Hradec

V sobotu odpoledne se v Hradecké ČPP aréně odehrálo odvetné utkání o postup do semifinále play off mezi domácí Salaší a hostujícími Klofany.

26. 02. 2018 v 14:47, Ondřej Svačinka

V neděli 25.2 ve večerních hodinách se po roce znovu ve stejné fázi soutěže potkali Klofani se Salaší, aby zahájili řešení hádanky, který tým doplní semifinalisty Zilvar, Tookany a Balaury. Poslední dostaveníčko obou soupeřů před pěti týdny skončilo pro Klofany blamáží a nejhorším výsledkem klofanské historie. S ohledem na tuto událost a postavení v tabulce vstupovala Salaš do utkání z pozice favorita.

25. 02. 2018 v 16:56, Pavel Vošahlík

Po prvním čtvrtfinále se zdálo, že by mohlo být jasno o postupujícím. Ovšem opak byl pravdou, nic jasného nebylo a Vraníci se tentokráte na Tookany velmi dobře připravili a málem vše zdramatizovali. Však také celou první třetinu nepadl gól, ačkoliv v prvním zápase již Tookani na konci první třetiny vedli 3:0.

20. 02. 2018 v 22:46, Jan Alexandr Dostálek

Čtvrtfinálová série mezi obhájcem titulu Pikslou a několik posledních sezón ambiciózním Zilvarem je již minulostí. Rychnovskému celku se odplata za prohrané finále před dvěma lety povedla dokonale. Vyhrálo oba zápasy a to celkem v poměru 10:5. Dalo by se říci že na skóre jednoznačná záležitost, avšak opak je pravdou.

20. 02. 2018 v 00:24, Jan Alexandr Dostálek

Druhý zápas čtvrtfinálové série se odehrál na stadionu v Rychnově, tudíž v domácím prostředí Zilvaru. Po výhře 6:3 z prvního zápasu měl k postupu blíže rychnovský celek, ale již z minulé sezóny víme, jak ošemetné vyhrané první zápasy byly (viz. právě Piksla a Tookani).

19. 02. 2018 v 18:20, Martin Harsa

Po dvou letech svedlo play off znovu dohromady Slatiňany a Kobylisy. První letošní čtvrtfinálové měření sil proběhlo v neděli večer na zimním stadionu v Chrudimi. A pro domácí dopadlo stejně jako před lety - prohrou a bez vstřeleného gólu.

11. 02. 2018 v 23:14, Pavel Sedlák

K prvnímu čtvrtfinálovému zápasu letošního ročníku KAHL se v pátek v podvečer sešli v Pardubicích domácí HC Piksla a HC Zilvar z Rychnova nad Kněžnou.

7. 02. 2018 v 22:44, Jan Alexandr Dostálek

Poslední zápas Zilvaru v základní části přinesl gólovou smršť a nejvyšší letošní výhru, avšak také jednu velmi nepříjemnou událost. V první třetině si při souboji u mantinelu asistent kapitána Vojtěch Barabáš vážně zranil ruku a sezóna tak pro něj předčasně skončila.

4. 02. 2018 v 22:07, Martin Harsa

V dohrávce čtvrtého kola si dali sraz "na půli cesty" Vraníci a Tookani. 20.ledna si pronajali největší ledovou plochu v zemi a po předehrávce zápasu, o kterou se postarali domácí Kozli a hostující Žďár nad Sázavou, vjeli na led borci obou mužstev.

3. 02. 2018 v 20:43, Pavel Sedlák

Základní část KAHL jde do finiše a pardubickou Pikslu čekal hektický týden. V úterý 30.1. utkání s Vraníky a  ve čtvrtek 1.2. zápas s Klofany.

2. 02. 2018 v 00:45, Pavel Sedlák

První únorový večer byl svědkem posledního zápasu základní části KAHL.
Zatímco chrudimští Klofani si přišli vyzkoušet svoji TOP sestavu pro play-off, Piksla uvažovala o kontumaci zápasu pro nedostatek hráčů. Na vině bylo několik zranění a záhadná epidemie "hory s rodinou", tomu odpovídal i obraz hry.

30. 01. 2018 v 00:13, Jan Alexandr Dostálek

Poslední utkání základní části opanoval Zilvar proti Poličce v poměru 8:2. V hlavní roli byl pětibodový Jindra Barabáš, který skoro s jistotou obhájí všechny individuální trofeje z minulé sezóny. Zdatně mu sekundoval dvoubrankový bratr Ondřej a neméně tříbodový švagr Petr Lukeš.

29. 01. 2018 v 23:53, Jan Alexandr Dostálek

Poslední utkání sezóny čekalo v Rychnově na celky domácího Zilvaru a Poličské Ředkve. Zatímco pro domácí to byl spíše zápas na rozehrání před playoff, který by upravil umístění v tabulce pouze kosmeticky, pro hosty to byl zápas naděje. Pokud by se jim povedlo zvítězit a Piksla obě poslední utkání sezóny prohrála, těsně by Ředkev proklouzla do playoff.

25. 01. 2018 v 20:24, Vojtěch Kubáč

V sobotu 20.1. se v pardubické Tipsport areně odehrála hokejová bitva mezi týmy HC Balauři a HC Zilvar. Pro domácí Balaury to byl poslední zápas základní části a šlo jim v něm o umístění na první příčce tabulky a tím o přímý postup do semifinále. První místo po základní části mohl obsadit i hostující tým, tomu však zbývá odehrát ještě poslední zápas, navíc záleželo na tom, jak odehrají svůj zápas pražští Tookani.

Následující