Aktuálně

Zobrazit články v kategorii
Vybrat podle názvu
Předchozí
16. 01. 2018 v 20:07, Prokop Netušil

Předvánoční shon přinesl zklidnění v podobě napínavého zápasu pod Balaurskou střechou. Balaurům se ovšem 2 body získat nepodařilo a tak si s Chrudimským celkem body spravedlivě rozdělili.

16. 12. 2017 v 10:07, Jiří Vraspír

Snad to bylo tím, že na poličský led zavítal mistr, z domácí kabiny se po předlouhé době vyrojily kompletní tři formace. Tedy přesně o jednu víc než z té pardubické. Nutno ale poznamenat, že s hosty připutoval pod vlnitý plech poličské arény také vynikající kotel se srdcem v té pravé Piksle. Ten sice čítal pouhé dva členy, ale výborným domácím fanouškům se rozhodně vyrovnal v produkovaných decibelech.

12. 12. 2017 v 22:56, Petr Vtípil

Nemožné se stalo skutečností. V nedělním podvečeru se utkaly celky Klofanů a Tookanů - oba citelně oslabené o klíčové hráče. Kdo přišel na tento dramatický zápas, určitě nelitoval. Náramná podívaná to byla až do posledních vteřin, ve kterých byli šťastnější domácí a snad vůbec poprvé v historii porazili své soupeře z Prahy.

15. 01. 2018 v 22:53, Jan Alexandr Dostálek

Utkání mezi pražským a rychnovským celkem se hrálo vyjímečně na stadionu v Novém Městě nad Metují. Stalo se tak kvůli velkému vytížení domácího stadionu v Rychnově a vzhledem k tomu že část hráčů pochází právě od tohoto města, volba náhradního domácího stadionu byla jasná.

9. 12. 2017 v 13:20, Jiří Vraspír

V sobotu večer změří síly domácí BK ŘKF Polička, letos suverénně poslední tým tabulky a úřadující mistr Piksla Pardubice.

6. 12. 2017 v 15:05, Petr Vtípil

Po třech zápasech mají chrudimští Klofani stále jen dva body na kontě a kupodivu to nejsou body nasbírané na domácím hřišti. Zde naopak utrpěli dvě porážky, které je mohou v konečném účtování mrzet. Zatímco hosté z Prahy hrají letošní sezónu v oslnivé formě a atakují čelní příčky, strachují se domácí o postup do play-off.

5. 12. 2017 v 22:38, Jan Alexandr Dostálek

Přestřelka jak na divokém západě. V hlavní roli bezmocní gólmani, perfektní ofenzíva obou mužstev a den otevřených dveří v obranných řadách na obou stranách hřiště.

3. 12. 2017 v 10:35, Pavel Vošahlík

Tookani zvládli i poslední domácí zápas základní části se Salaší. I když tentokráte s notnou dávkou štěstí. Začátek utkání v Letňanech Tookani zvládli a hned v úvodu vedli zásluhou gólů Jožky Švehlíka a Michala Grygary 2:0. Jenže tento stav Tookany ukolébal a naopak Salaš se vzchopila a ukázala, že svojí kůži nedá tak lehce.

1. 12. 2017 v 22:39, Lukáš Deml

Poslední listopadová sobota byla tučně označena v kalendáři každého pardubického fanouška hokeje, neboť se v ten konalo derby mezi Balaury a Pikslou. Rozjetí Balauři chtěli ukořistit už čtvrtou výhru v řadě, zatímco Piksla si chtěla spravit chuť z ne úplně povedeného vstupu do sezóny na týmu, se kterým v jeho historii ještě neprohrála.

28. 11. 2017 v 18:48, Petr Vtípil

Klofanům se nedělní večerní derby proti Slatiňanům nevyvedlo. Domácí prostředí známé důvěrně oběma týmům tentokrát více svědčilo hostům ze Slatiňan. Ti zkušenou hrou kráčeli třetinu za třetinou ke konečnému vítězství a navýšení bodového přídělu, který už s velkou pravděpodobností bude stačit na postup do play-off.

24. 11. 2017 v 21:17, Pavel Sedlák

Přesně tak se bude moci zeptat nejeden účastník hokejového duelu na zimním stadionu v Pardubicích. Na ledě se totiž budou prohánět hráči mužstev, kterým je stadion u řeky Labe domovinou. Jestli domácí prostředí využijí lépe papíroví domácí - Balauři, nebo papíroví hosté - Piksla, mohou s napětím sledovat všichni příznivci KAHL v sobotu 25. listopadu 2017 od 19:00.
Omlovám se Petrovi Vtípilovi za vykradení jeho článku, ale nemohl jsem jinak. Stačilo změnit pět slov a jedná se o úplně jiný zápas. :-). Díky Petře.

23. 11. 2017 v 22:19, Petr Vtípil

Přesně tak se bude moci zeptat nejeden účastník hokejového duelu na zimním stadionu v Chrudimi. Na ledě se totiž budou prohánět hráči mužstev, kterým je stadion u řeky Chrudimky domovinou. Jestli domácí prostředí využijí lépe papíroví domácí - Klofani, nebo papíroví hosté - Vraníci, mohou s napětím sledovat všichni příznivci KAHL v neděli 26. listopadu 2017 od 20:30.

23. 11. 2017 v 14:59, SALAŠ Hradec

I tak může znít závěr z utkání HC Zilvar a HC Salaš, které se konalo v Hradci Králové 18. 11. 2017. Toto utkání přineslo už v první třetině zajímavou podívanou a Zilvarům muselo být jasné, že hráči Salaše jsou dnes připraveni bojovat o zajímavé skóre, ne-li i o vítězství.

21. 11. 2017 v 18:36, Jiří Vraspír

Šlágr 7. kola KAHL obstaraly dva celky, které se v podobných sestavách setkávají již sedmým rokem. Zatímco ředkev slavila předchozí den státní svátek a narozeniny P. Dvořáka vskutku zodpovědně, Klofani evidentně životosprávu neporušili a dorazili svěží, nadto v počtu 14 ti kusů. Domácích se vytrousilo z kabiny 9 a někteří pouze ve formě své odmocniny. Desátý muž, brankář Pepa Dalík, tedy mohl tušit, že ho čeká náročná směna.

16. 11. 2017 v 16:32, Pavel Vošahlík

V přímém souboji o průběžné první místo se utkali dva doposud neporažení: Tookani a Balauři v Letňanech. Zápas začal od počátku v rychlém tempu, oba soupeři byli odhodláni vyhrát. První třetina byla naprosto vyrovnaná a šance byli na obou stranách. Více štěstí ale měli Tookani, kterým se podařilo jednu z nich proměnit, když Balauři v oslabení neuhlídali před brankou číhajícího Milana Vrabce.

Následující