Aktuálně

Zobrazit články v kategorii
Vybrat podle názvu
Předchozí
9. 10. 2017 v 13:00, Pavel Vošahlík

V prvním zápase sezóny čekal Tookany soupeř, před kterým je nutno mít velký respekt. Pixla, jakožto vítěz posledních dvou ročníků, určitě v této sezóně pomýšlí na dovršení „zlatého hattricku“.
Zápas se odehrával v Praze -Letňanech v sobotních odpoledních hodinách, a tak si do hlediště našlo cestu, krom jednoho skalního fanouška Pixly (aktuálně farníka Kobylis :o), i dost fanoušků domácích.
Utkání zahájila Pixla mohutným náporem, který vyústil ve vedoucí branku. Po vyhraném vhazování v útočné třetině pálil od modré nechytatelně Dufek.

27. 07. 2017 v 21:41, Jan Alexandr Dostálek

Po prohlášení Víti Kareše na konci letošní sezóny, přišel Zilvar o svého kapitána a stabilního hráče defenzivních řad. Ovšem ve stejné osobě našel nového hlavního trenéra, kterého rychnovský tým tak úpěnlivě poslední sezóny potřeboval. Že začíná zcela nová éra, nenechává nikoho na pochybách.

29. 06. 2017 v 16:21, Jan Alexandr Dostálek

Co si již poslední měsíce cvrlikali vrabci na střeše, se na závěrečné valné hromadě HC Zilvar stalo skutečností. Kapitán Vítězslav Kareš oznámil, že se po dlouhém zvažování rozhodl k přesunutí na trenérskou lavici na plný úvazek. Jako svého nástupce zvolil dosavadního asistenta Davida Krupičku.

12. 06. 2017 v 17:13, Jan Alexandr Dostálek

Pocity zklamání a zmaru z minulé sezóny, která skončila pro Zilvar nečekaně již ve čtvrtfinále, ze sebe hráči dostávají drilem v letní přípravě. Jejich myšlenky se tak pomalu ale jistě začínají upínat k sezóně další.

13. 05. 2017 v 21:33, Jan Alexandr Dostálek

Již letošní sezónu se do dresu Zilvaru oblékne zcela první odchovanec z řad mládeže. Několik let trénoval společně s prvním týmem a připravoval se na datum 9. září 2017. To je den, kdy Víťovi Barabášovi, nejmladšímu z hokejového klanu bude šestnáct let a bude tak moci nastoupit do ligy.

20. 03. 2017 v 22:56, Pavel Sedlák

Vyvrcholením finálového dne byl souboj pardubické Piksly s chrudimskými Klofany. Tato střetnutí mívají příchuť derby a o dramatické okamžiky v nich nebývá nouze.

20. 03. 2017 v 21:28, Jiří Vraspír

Pro autora článku sobota plná proher. První na ledě. Druhá, neméně bolestivá, v souboji kámen, nůžky, papír o to, kdo napíše článek. Martin Harsa není nadarmo kapitánem Vraníků a v posledním kole nevybíravým „kamenem“ poslal soupeře s „nůžkami“ k propisce, respektive ke klávesnici. Tak se do toho pusťme, ať jdeme brzo domů.

16. 03. 2017 v 09:39, Petr Vtípil

V sobotu 18. března 2017 vyvrcholí na zimním stadionu v Poličce už šestá sezóna Křesťanské amatérské hokejové ligy. Jak už se stalo tradicí, sejdou se v rámci finálového dne všechny týmy. Naplánovány jsou nejen medailové zápasy a ocenění nejlepších sportovců, ale také turnaj pro celky na pátém až osmém místě.

15. 03. 2017 v 01:07, Pavel Sedlák

Piksla oplatila Vraníkům porážku z prvního zápasu a v penaltovém rozstřelu byl jediným úspěšným střelcem domácí Jakub Kostelecký.

12. 03. 2017 v 20:22, Jiří Vraspír

Nedělní odpoledne stane se pro mnohé chvílí volna…zpíval kdysi Jirka Schelinger. Ti, kdo v neděli odpoledne dali před golfem přednost návštěvě zimního stadionu v Poličce nemohli litovat. Tábor vynikajících poličských fanoušků, kteří přišli v počtu hodném play-off doplnil neméně vynikající tábor fanoušků hostujících. Svorně pak vytvořili parádní kulisu pro velkolepé hokejové drama.

11. 03. 2017 v 16:12, Jiří Vraspír

První utkání se obešlo bez vítěze, to druhé vyprodukuje letošního prvního finalistu.

9. 03. 2017 v 22:44, Jan Alexandr Dostálek

Letošní ročník KAHL skončil pro vicemistra minulé sezóny nečekaně již ve čtvrtfinále. Zilvar už tak čeká pouze závěrečný turnaj před hlavním programem finálového dne.Požádali jsme tak o poslední slovo a zhodnocení této sezóny z tábora Zilvaru.

6. 03. 2017 v 01:05, Ondřej Jochec

V pátek večer se na zimním stadiónu v Chrudimi potkaly týmy, které se v základní části rozešly smírně 2:2. Za pozoruhodné účasti diváků, skautů a zvědů z řad Klofanů, kteří snad už jedním očkem vyhlížejí a doufají v snadnou kořist, se uskutečnil souboj o účast ve finále se vším všudy a ve sportovním duchu.

1. 03. 2017 v 23:06, Jan Alexandr Dostálek

Po vyrovnaném prvním čtvrtfinále, které skončilo v Hlinsku 3:3, snad nikdo nemohl čekat jednoduchou odvetu. Rychnovu se v domácím prostředí v této sezóně vůbec nevedlo a nervozita která se přenesla z prvního zápasu, dobrému výkonu také nepřidala.

Následující