Tookani potvrdili vzrůstající tendenci

Ve vzájemném utkání Tookanů a Zilvaru potvrdili Tookani vzrůstající tendenci svých výkonů, kdy po prohře a remíze nad Zilvarem zvítězili.

Zápas začal v 16:30 v Letňanech ve velmi rychlém tempu. Tookani slavili rekordní účast, kdy byli schopni postavit tři útočné lajny a dvě obrany.

V první velice vyrovnané třetině měl více štěstí Zilvar, kterému se podařilo vstřelit gól po závaru u Tookanů, na který brankář neviděl.

Ve druhé třetině se tlak Tookanů zvýšil. To však nevedlo ke kýženému výsledku a tak druhá třetina skončila smírně 1:1.

Třetí třetina ale již byla parkticky plně v režii Tookanů o čemž svědčí i výsledek. Konec zápasu byl ve znamení tlaku ze strany Zilvaru, který bojoval alespoň o korekci výsledku anebo vyrovnání. Ovšem Tookani nakonec tento tlak ustáli a vyhráli zápas konečným výsledkem 4:2.