Klofani jsou v semifinále

Klofani vstoupili do zápasu aktivně a už v čase 2:01 otevřel skóre zápasu Aleš Švejda, 0:1. Hráči Salaše evidentně zaskočeni náporem Klofanů se ještě ani nerozkoukali a ve 3:17 Lubor Slezák zvýšil na 0:2. Rychlému pohybu hostujících hráčů se domácí snažili vyrovnat  ale po několika nepřesných přihrávkách zvýšil v čase 6:46 Aleš Švejda už na 0:3. Do konce první třetiny se domácím podařilo zastavit útočnou hru Klofanů a ve druhé třetině se pokoušeli dostat přes pozornou obranu hostů. Hráči Salaše se marně pokoušeli zdramatizovat průběh utkání a nakonec jim vteřinu před koncem druhé části vstřelil gól na 0:4 Lukáš Pavlík. Ve třetí třetině se přeci jen domácí dočkali čestného úspěchu a to v čase 36:53 snížil na 1:4 Roman Adámek. Následně dostali domácí hráči možnost přesilové hry za špatné střídání Klofanů, ale místo aby ohrozili bránu hostí tak na konečných 1:5 upravil svým třetím gólem v zápase Aleš Švejda.