Bitva mezi Salaší a Balaury skončila fotbalovou plichtou

Bitva mezi Salaší a Balaury skončila fotbalovou plichtou

Pokud by jediný neplatící návštěvník zápasu mezi hradeckou Salaší a pardubickými Balaury dorazil do arény jen o minutu později, přišel by o všechny branky. Přitom se ale rozhodně nedá říci, že by poté nebylo co k vidění.

První adventní neděle přinesla rychlý zápas plný šancí. Hned tu první proměnili pardubičtí po 26 vteřinách hry, když zachytili nedůrazné vyhození puku Salaše a kotouč dopravili mezi tři tyče! Po další půl minutě hry se však zadařilo i hradeckým a vypadalo to na brankové hody. Brankáři Lukášek a Třináctý však skvělými výkony všechny další šance na obou stranách zneškodnili. Poradili si i s dramatickými momenty v mnoha oslabeních, v druhé polovině zápasu se v 5 hrálo jen výjimečně.

Domácí hráli opět v notně prořídlé sestavě a ke konci jim pořádně docházel dech. Závěr zápasu tak místy připomínal souboj ovečky s drakem. Salašníci však ubránili jak svou pověstně potentní přesilovku, tak i závěrečné oslabení po time-outu hostů. Oba celky si tak body z nedělního zápasu rozdělily.Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.