Vraníci si docválali do Pardubic pro dva body

Vraníci si docválali do Pardubic pro dva body

   Piksla vyšla vstříc prosbě Vraníků (nechtěli hrát celý zápas power-play) a utkání bylo o týden odloženo.
Hosté přijeli s třemi útoky a dvěma obrannými dvojicemi, domácí vinou marodky a trestů těžko lepili do hromady dvě formace.

   První třetina řinesla vyrovnaný průběh, když se šance střídali na obou stranách, puk za svá záda však nepustili ani Tomáš Beksa v brance hostí, ani domácí Roman Vítek.

   Druhá třetina vyzněla pro hosty. Ne, že by měli drtivou převahu, ale trpělivě čekali na svoji šanci a když přišla, dokázali ji využít. Skóre otevřel  Tomáš Kulhánek dalekonosnou střelou od modré, přihrával nejmladší Vraník Matěj Chalupník. 0:1.

   Ve 23. minutě přidal druhý gól Zbyněk Pejcha, když dorazil do brány  vyraženou střelu Michala Kopeckého. 0:2.

   Pikslu do hry vrátil o minutu později její nejproduktivnější hráč Jakub Kostelecký, jehož k sólu vybídl David Macků.1:2.

   Klid na hokejky hostů vrátil ve 26. minutě petr Novák za asistence Jana Poláška. 1:3. tak skončila i druhá třetina.

   V závěrečné části hry Vraníci dovršili své vítězství dalšími dvěma góly. Nejprve Jan Karlík a poté znovu Honza Polášek zatloukli hřebíček do pikslácké rakve a určili tak  konečné skóre zápasu na 1:5.

   Vraníci potvrdili roli favorita a vítězstvím se vrátili do čela tabulky. Za zmínku stojí, že v zápase nemuseli rozhodčí udělit jediný trest. Je vidět, že když se sejdou dvě slušná družstva, je trestná lavice zbytečná...

  Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.