Rozhovor: Komentáře hráčů Zilvaru po zápase s Klofany

Rozhovor: Komentáře hráčů Zilvaru po zápase s Klofany

První zápas sezóny rychnovský Zilvar zvládl. Po velice napínavém a slušném zápase který skončil 4:1 po domácí, jsme se zeptali třech domácích borců o komentář. První u mikrofonu byl dvougólový Honza Švarc, po něm pro tento zápas jeho dvorní nahrávač Ondra Barabáš a na závěr navrátilec z dvouleté marodky Michael Jiruška.

Jan Švarc, v zápase 2+0

"První zápas nové sezóny jsem si moc užil, jelikož zápasy s Klofany bývají vždy férovým a vyrovnaným soubojem ve slušném tempu. A nejinak tomu bylo i teď. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale naštěstí jsme na hokejkách měli více štěstí my. Jsem rád, že jsem mohl otevřít zavčas gólovou sezónu našeho týmu a dotáhli jsme zápas do vítězného konce."

 

Ondřej Barabáš, v zápase 0+2

"Do zápasu jsme nastoupili v celkem dobrém rozpoložení navzdory tomu, že jsme týden před tím prohráli odložený finálový zápas. Bylo cítit, že všichni chceme v nové sezóně dokázat, že jsme ve finále nebyli omylem. Střídaly se vynikajicí okamžiky s hororovými. Naštěstí těch dobrých bylo více. V první lajně jsem dostal příležitost po absenci Lukáše. Myslím že spolupráce fungovala, na ledě jsme se viděli a pokud bychom se potkali ve stejné sestavě i na tréninku, mohlo by to fungovat. Ale i tak si myslím, že lajna Lukáš, Franta a Honza je silná a pokud se nestane nic mimořádného, není důvod do ní zasahovat."

Michael Jiruška, po dvou letech v sestavě

"Tak můj osobní výkon mohl být lepší i horší, takže jsem vyloženě nezklamal, ale popravdě jsem od toho čekal trochu víc. Co se týče zápasu, Klofani určitě doplatili na to že hráli v devíti lidech a my měli tři lajny, takže to už ve druhé půlce třetí třetiny bylo znát. Určitě ale jinak vyrovnaný zápas."