ROZHOVOR: Komentáře hráčů Zilvaru po zápase s Angels

ROZHOVOR: Komentáře hráčů Zilvaru po zápase s Angels

Historicky první utkání KAHL sehráli HC Angels s letošním vicemistrem z Rychnova. Že hradecké družstvo narazilo na opravdu silný celek bylo znát již od samého začátku. I přes statečný výkon se výsledek zastavil na skóre 9:1 pro hosty. Svojí plodnou produktivitou k tomu přispěl i Lukáš Holeček, Jindra Barabáš a Tomáš Kafuněk, které jsme poprosili o krátký komentář k utkání.

 

Jindřich Barabáš - v zápase 2+1 

"Soupeř byl velice houževnatý a mě osobně velmi překvapil. Potom, co se kluci trochu sehrají, tak budou velmi kvalitním týmem. Myslím, že hodně rozhodlo i to, že jsme mohli hrát na plné tři pětky, kdežto Angeles točili jen dvě... V našem týmu bychom se měli více zaměřit na defenzivu. Často jsme tam propadli a dávali soupeři zbytečně hodně prostoru... Na závěr je třeba pochválit brankáře Angeles, který tam neuvěřitelně čaroval a dával naději celému týmu do posledních minut zápasu."

 

Tomáš Kafuněk - v zápase 2+0 

"Z týmu soupeře bych nejvíce ocenil skvělý výkon brankáře, který předvedl řadu ukázkových zákroků. Náš tým bych pochválil za dobrou hru v útoku, kdy se nám podařilo vytvořit spoustu šancí, z nichž několik jsme dokázali proměnit. Osobně jsem si zápas moc užil a jsem rád, že jsem mohl svými góly pomoct týmu k cenné výhře. Velký dík patří fanouškům, kteří vytvořili parádní atmosféru."

 

Lukáš Holeček - v zápase 2+0 

„Na klukách bylo vidět, že jsou spolu poprvé na ledě, což pak potvrdil i Kubův známý z jejich týmu. Jinak jejich golman předváděl parádní zákroky a neuvěřitelně je držel. Kluci se po pár zápasech sehrají a bude to podstatně konkurence schopnější soupeř. K našemu výkonu? Tentokrát jsme docela dobře napadali, na druhou stranu jsme chutí dopředu často nechávali obránce ve štychu a soupeř se tak dostával do zbytečných přečíslení, což bychom určitě měli určitě vylepšit. Stále tu jsou slabší přechody středního pásma a klapky na očích, které když odstraníme, tak nebudeme mít konkurenci​“ (smích)