ROZHOVOR: Komentáře hráčů Zilvaru po zápase s Primaverou

ROZHOVOR: Komentáře hráčů Zilvaru po zápase s Primaverou

Divokou přestřelku zažil stadion v Rychnově tuto neděli. Pohodlný náskok 7:1 domácí prošustrovali během poslední třetiny a málem ztratili pohodlně rozjetý zápas. V zápase si mnoho hráčů zlepšilo i osobní statistiky gólů a asistencí. Třech nejúspěšnějších jsme se zeptali na komentáře k šílenému utkání.

 

Lukáš Holeček - v zápase 1+2 

„Když už si člověk myslí, že je vyhráno a slaví 10 metrů před cílem jakéhokoli závodu, může ho potkat překvapení... Vždy se totiž najde někdo, kdo na rozdíl od jasného vítěze zatne zuby a vyždímá ze sebe poslední doušky energie. V tom je krása sportu, dnes jsme sice vyhráli, ale pocitově odjíždí z Rychnovského ledu jako vítěz někdo úplně jiný. Tím chci klukům z HC Primavera vyjádřit svůj obdiv za to jak dokázali zatnou zuby a zápas neskutečně otočit.“ 

 

Jindřich Barabáš - v zápase 4+1 

"První dvě třetiny byly z naší strany velice ukázněné a soupeře jsme skoro k ničemu nepustili. Vytvořili jsme si i nepřeberné množství gólovek, ale jak je u nás poslední dobou trendem, tak jsme jich využili hrozně málo... No a poslední třetina ani nestojí za řeč. Z naší strany tam nebyl jediný světlý okamžik. Prohrávali jsme souboje, nebruslili jsme, nechávali jsme soupeři ohromné množství prostoru a oni toho samozřejmě využili... Naštěstí jsme to urvali, ale naše naivnost, že za stavu 7:1 je to vyhrané, už se v dalších zápasech nesmí opakovat. Samozřejmě velký úžas patří soupeři, který je názorný příklad toho, že za každého stavu má smysl bojovat..."

 

Ondřej Barabáš, v zápase 1+2


"Nastoupili jsme proti soupeři, kterého jsme neznali a od první minuty jsme se snažili diktovat hru. To se nám dařilo, v průběhu dvou třetin. Vytvořili jsme si šance, dokázali je proměnit. Bohužel jsme k poslední třetině přistoupili velice naivně. A to se nám málem vymstilo. Chtěli jsem v poklidu dohrát zápas, ale kluci z Pardubic chtěli hrát hokej. Dostali prostor, podařilo se jim dát nějaké branky a byli zpět v zápase, zatím co my jsme už "slavili" vítězství v kabině. Jediné štěstí bylo, že se nakonec Jindra trefil. Doufám, že to pro nás bude dostatečně poučení. Zápas končí se sirénou a ne se skórem 7:2.​"