Klofani zavzpomínali na staré časy

Klofani zavzpomínali na staré časy

Klofani jako by se při sobotním utkání přenesli v čase a rozehráli jeden z prvních zápasů tehdejšího nováčka z Rychnova. Nebyli to ale Zilvaři, jako před osmi lety. Tentokrát se domácímu celku postavil jeden z aktuálních nováčků KAHL, opočensko-dobrušský tým HC Vincent de Paul.

Pro Klofany to bylo po dlouhé době utkání, ve kterém si střelecky spravili chuť. A potěšilo i čisté konto brankáře Němečka, který se v letošním roce ocitl v pozici týmové jedničky.

Skóre otevřel i uzavřel svými prvními ligovými trefami nejmladší hráč na hřišti, Matěj Vtípil (2+1). Po dvou brankách se do tabulky střelců zapsal také Lukáš Pavlík (2+1) a hvězdou zápasu byl vyhlášen Karel Korbel, který ke dvěma trefám přidal stejný počet asistencí (2+2). Z útočníků se ještě střelecky prosadil Jan Vitáček a Libor Pivokonský. Prosadili se také obránci Lubor Slezák (1+1), Martin Hobza (1+1) a brankáře Šeligu, který si v tomto zápase odbyl svou gólmanskou premiéru, překonal také Daniel Slezák. Bod za asistenci si ještě připsali Ondřej Svačinka a Tomáš Jehlička.

Vincentům se patří vzdát čest za sportovní přístup a přátelský duch, který si zachovali i po skončení utkání, stejně tak jako za první dvě odehrané třetiny, kdy statečně odolávali tlaku domácích..Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.