Zilvar pokořil Gladiátory

Úvod utkání vyšel lépe domácím, kteří byli aktivnější a nebezpečnější, přesto se vedení ujali hosté, kdy si naše obrana po utočném výpadu hostujícího Holečeka a jeho krásné přihrávce špatně rozebrala hráče, na zadní tyči zůstal nepokrytý Pomikálek pro kterého již nebyl problém uklidit puk do odkryté branky - 0:1. Vyrovnání přišlo ihned po buly, David Šikl se dostal s pukem až za branku hostů, odkud přihrával do předbrankového na volného Martina Makulu, který vyrovnal na 1:1. Ještě před koncem první třetiny jsme šli do vedení, kdy přesilovou hru využil Aleš Malinský poté co dorazil střelu nováčka v sestavě Petra Gabriela - 2:1.
Ve 3. minutě druhé třetiny bylo vyrovnáno, kdy tvrdou střelu hostujícího Vencla neudržel brankář Kouba v lapačce a puk se dostal až do sítě - 2:2. V průběhu utkání byly na obou stranách golové šance, ale oba brankáři předváděli spolehlivé výkony a utkání bylo stále otevřené. Vedení Gladiátorům vrátil Martin Makula, který tečoval nahození od Petra Gabriela - 3:2. To bylo pro zbytek utkání ze strany domácích bohužel vše…
Ve třetí třetině padaly branky již pouze do naši branky… Nejdříve ve 36. minutě posunul utkání do stavu nerozhodného hostující Švarc, který dostal před domácí brankou až moc prostoru k několika dorážkám a jedna se nakonec ujala - 3:3. Vyrovnané a pro diváka velmi zajímavé utkání rozhodl ve 42. minutě Petr Dohnálek, jehož nahození nešťastně do vlastní sítě tečoval Filip Polák - 3:4. Ve zbytku utkání již Gladiátoři nic nevymysleli a poprvé v letošní sezóně odešli z ledu poraženi