Balauři zůstali v základní části neporaženi

Balauři zůstali v základní části neporaženi

Zápas pravděpodobně potěšil spíše fanoušky Balaurů, neboť ti vsítil celkem 7 gólů, kdežto Polička pouze jeden, a to až v samotném závěru zápasu. 

V 1. třetiné otevŕel skóre Kubáč v 6. minutě po nahrávce Kvapila. O 2 minutě si připsal gólovou trefu i Kvapil. Dále se v 9. minutě trefil nejproduktivnější hráč ligy Teplý po nahrávce Turyny. 

Ve 2. třetině pokračovala Balaurská přehlídka gólem Vojtěcha Demla po nahrávce Tlapáka. Ke konci 2. třetiny se stihl zapsat na seznam střelců i Turyna po nahrávce Teplého.

Ve třetí třetině to byl opět Kvapil, který po nahrávce Šafáře střeil 6. gól Balaurů. Ve 39. minutě se přeci jen Poličce podařilo překonat doposud stoprocentního gólmana Špačka, a to díky střele Soukala. Balauři však stihli odpovědět, a to přesné o 36 vtěrin později, kdy znovu zaútočilo duo Kvapil-Šafář, čímž KVapil dovršil svůj hatrik. 

Balauři tak zůstali v základní části neporaženi. Jak však víme z minulé sezóny, tak tato neporaženost vůbec neznamená, a v play-off začíná nová soutěž.Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.