HC Zilvar porazil HC Angels ve vyrovnaném zápase zaslouženě 5:0

Po výhře nad Vraníky vstoupil Zilvar do zápasu proti Angels v relativní pohodě. To však neznamená, že by soupeře nějak podcenil, to v žádné případě. Velmi zodpovědně se chlapci ujali svých rolí a od samého začátku hráli naplno. Výsledek se dostavil hned v na začátku šesté minuty, kdy Vencl po nahrávce Švarce změnil stav utkání na 1:0 pro domácí. Soupeř vůbec nehrál špatně, ale Dominik v brance domácích vyloženě kouzlil a nic za svá záda nepustil. Naopak v patnácté minuté si dvojce z úvodního gólu vyměnila role a Švarc po nahrávce Vencla tak zvýšil náskok před sirénou na 2:0. I ve druhé třetině se blýskali kanonýři Zilvaru jak na střelnici. Ve 22 minutě skóroval na 3:0 opět Vencl po nahrávce Michala Bednáře, ve 29 minutě navýšil skóre Ondřej Barabáš po přesné nahrávce svého mladšího bratra Vítka a na konečných 5:0 umístil do branky hostí svůj první gól v kariéře také Broňa Myslivec po přesné nahrávce zkušeného Libora Bednáře. Třetí třetina se už odehrála v určité pohodě a bez dalších změn na skóre. Zápas tak skončil 5:0 a většina účastníků zápasu se pak sešla na příjemném, společném posezení.