HC Zilvar zdolal HC Vincenty vysoko 10:1

Domácí hráči nechtěli ponechat nic náhodě, a tak od samého začátku šli do hry na plný plyn. Dá se říct, že se hrálo od počátku jen na jednu bránu, a to bránu soupeře. To přineslo ovoce hned ve 4 minutě zápasu, kdy Vencl po nahrávce Holečka otevřel skóre na 1:0 pro domácí. Pak už to šlo jak po drátkách. 6 minuta Holeček po nahrávce Vencla 2:0, 8 minuta s využitím přesilové hry Holeček opět po nahrávce Vencla 3:0. Druhá třetina 19. minuta, znovu při přesilové hře, Liška sám 4:0 hned z buly, 20. minuta Vencl po nahrávce Holečka 5:0 a ve 22 minutě snižují hosté po odrazu od tyče na 5:1. Ve 24. minutě ale opět Holeček po asistenci Švarce zvyšuje na 6:1, na začátku 28 minuty navyšuje stav utkání na 7:1 Vít Barabáš po asistenci Jendy Dostálka a ve 29 minutě opět neúnavný Holeček po nahrávce Vencla zvyšuje na 8:1. Třetí třetina už se dohrávala tak říkajíc v poklidu. Ve 33 minutě zvýšil ještě náskok na 9:1 Švarc po asistenci Holečka a na konečných 10:1 upravil skóre ve 39 minutě Dohnálek střelou od modré po nahrávce Lukáše Lišky.

Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.