V divokém zápase Klofani obdrželi od Vraníků desítku

Už úvodní minuta naznačila, že diváky čeká divoké utkání. Neuplynula totiž ani první minuta a na světelné tabuli svítilo skóre 1:1. Hosté postupně odskočili na rozdíl tří branek, byli to ale znovu domácí, kteří odmítli složit zbraně a do konce úvodního dějství snížili na rozdíl jediné branky.

Střelecká stavidla se nezastavila ani v dalších třetinách, byli to však především hosté, kteří se radovali nejčastěji. Za Klofany se blýskl hattrickem Ondřej Svačinka, ale ani jeho střelecké představení nebylo domácím nic platné. Vraníci tvrdě trestali všechny chyby a i štěstí se na ně usmívalo v nebývalé míře a tak nakonec zaslouženě zvítězili 10:4.

Další Mission Impossible čeká Klofany v neděli, kdy vyjíždí na noční zápas do Pardubic, aby poměřili síly s favority soutěže, úřadujícími mistry - Balaury.