Body zůstaly v Pardubicích.

V úterý 6.2. 2024 hostila pardubická Piksla v malé hale Enteria arény Angels z Hradce Králové,

pod dohledem otců Jana Uhlíře a Antonína Forbelského.

V úvodu utkání dominovali na ledě brankáři, domácí Roman Vítek a hostující Ivoš Varhaník.

Skóre otevřel v 10. minutě kapitán Piksly Dan Línek bombou z pravého kruhu, přihrával mu David Čítek. 1:0.

O dvě minuty později to bylo již 2:0. Michal Deml vystřelil od modré čáry a jeho pokus usměrnil do sítě šikovnou tečí

David Macků.

V závěrečné minutě úvodní třetiny se postupně provinili proti pravidlům hned dva hráči Angels.

Piksla trestala na začátku prostředního dějství, svůj druhý gól v zápase přidal Dan Línek, přihrával Zbyněk Rob. 3:0.

V 26. minutě šel pykat na trestnou lavici další hradecký hráč, Piksla však nezačala přesilovku vůbec dobře.

Její hráči nechali ujet do přečíslení dvojici Hančák - Pleskot a druhý jmenovaný snížil na 3:1.

Nicméně hostujícímu hráči nebylo souzeno odpykat trest až do konce, o jeho předčasné propuštění z výkonu trestu

se postaral Zdeněk Blažek, který dotlačil kotouč do branky, nahrával David Macků 4:1.

Na začátku poslední třetiny se hosté nadechli k náporu. Jejich snažení bylo korunováno úspěchem. Adam Hančák

dopravil puk za záda Romana Vítka, přihrával mu Petr Tichý. 4:2.

Klid na hokejky domácích vrátil v 37. minutě obránce Michal Deml, jehož střela od modré čáry skončila  v síti. 5:2.