HC Zilvar doma hostil Pikslu.

Hráči Zilvaru mají trochu problém s maroděním hráčů. Do zápasu s Balaury už hráči nastupovali díky nemocem a pracovním povinnostem ve značně zregulované sestavě a během hry ještě přibilo několik dalších nepříjemných zranění. Zápas s Gladiátory k dalším zraněným hráčům přidal ještě několik viróz, a tak měl kouč Víťa Kareš plnou hlavu starostí, jak manšaft namíchat, aby to klukům hrálo. Kompletní tentokrát byla pouze obrana. Trenér má ale po letech již vytříbený cit pro hráče, a to hráčům dodává nemalou herní jistotu a chuť do hry. Poslal tedy na led sestavy řádně prohnětené. A tak zatímco útok Zilvaru od začátku zápasu zasypával svatyni soupeře střelami ze všech stran, Piksla se dokázala přes obranu domácích protlačit a ohrozit branku Dominika Novotného pouze ve čtvrté a ve třinácté minutě první třetiny, tedy pouze dvakrát. Ke vší smůle domácích to byl pokaždé Línek, který poslal nechytatelně obě střely golmanovy přesně do stejného místa nad levé rameno do vinglu svatyně. I pro zkušeného brankaře jsou to nechytatelné střely, a tak Piksla vedla po první třetině 2:0. Od druhé třetiny si už domácí hráči Línka pečlivě hlídali a jakoukoli snahu vystřelit směrem k brance, okamžitě odpovědně odvrátili. Druhá třetina tak skončila bez branek. V poslední minutě druhé třetiny byl však vyloučen za podražení mladý Pavel Sedlák, a to napomohlo hráčům Zilvaru na začátku třetí třetiny snížit stav zápasu na 1:2. Puk do branky soupeře umístil přesně, kdo jiný než obránce Kuba Pomikálek, po krásné přihrávce Františka Vencla. Ve třicáté třetí minutě však Piksla znovu odskočila o dva góly díky Janu Sedlákovi. Zilvar měl ale převahu, a tak o tři minuty později opět snížil stav na rozdíl branky. Tlak Zilvaru nadále sílil, a tak si začali soupeři podávat dvířka trestné lavice většinou za podražení soupeřů unikajících k Vítkově brance. Díky tomu opět pomohla přesilová hra domácích k vyrovnání na 3:3. Druhou i třetí branku vsítil zkušený střelec Ondřej Barabáš. Tentokrát mu místo nemocného bratra Vítka v útoku nahrávkou vypomohl Vojta Šípek.