Finálový den KAHL - 16. březen 2024

Zimní stadion Rychnov nad Kněžnou 8:00 – 18:00.

Miniturnaj o soudek piva: (ČASY JSOU POUZE ORIENTAČNÍ)

A SKUPINA (4 – členná – liché týmy dle pořadí 5-11) a B SKUPINA (4 – členná – sudé týmy dle pořadí 6-12) – krátké rozbruslení cca 2 min. a zápas 1x10 minut h.č. (při vyloučení nebo brance se čas vždy přeruší, vylučuje se dle pravidel, tresty, vyloučení hráči, střelci branek ani asistence se do statistik KAHL nezapisují)

Týmy si mohou do zápasu nominovat i neregistrovaného hráče, který s týmem například pouze trénuje. Hráč musí být starší 18 let s plnou výstrojí. Musí být seznámen s pravidly KAHL a bezkontaktního hokeje a nesmí být registrován v žádné registrované hokejové lize.

12:15 – 12:30 hodin utkání (2B x 4B)

12:30 – 12:45 FINÁLE 1. z tab. A x 1. z tab. B)

Podle času by se mohlo hrát finále 2x10 min.

13:00 – 14:45 hodin Zápas o 3. místo (rozbruslení 5 min. 3 x 15 min č.č., zápis dodají účastníci elektronicky GM HC Zilvar nejpozději do čtvrtka 14. 3. 2024.)

(po 2. třetině rolba, v případě remízy 1 x 5 minut 3 + 1 (náhlá smrt), dále 3 + 3 nájezdy a dále nájezdy 1 + 1 dokud se nerozhodne)

17:00 – 18:00 hodin Slavnostní vyhlášení ročníku 2023 / 2024

Více informací mají GM ve svých mailech.