Klofani se rozloučili s letošním ročníkem hasičským soubojem proti Poličce

Klofani jako první tým v soutěži odehráli poslední utkání. V duelu proti Poličce dlouho nemohli nabrat tempo a tak jen zásluhou brankáře Pazourka (hasič) diváci branku v první třetině neviděli. V rozmezí půl minuty nejprve rozjásal domácí střídačku Morávek (hasič), načež za hosty kontroval Vraspír.

Polička byla při chuti, navíc se opírala o vynikajícího brankáře Slaného (jak jinak, než hasiče) a branku do šatny vstřelil Klofanům další z přítomných hasičů, Petr Dvořák.

Do závěrečné části šli Klofani odhodláni změnit nepříznivý vývoj zápasu, ale chyběl klid a rozvaha v rozehrávce. Čtyři minuty před koncem sice vyrovnal Kubát, ale hned z následující buly ujel Lorenc a údajně s výkřikem: "Hoří!" rychle zaplašil představu na večerní plichtu. Na konečné skóre 2:4 pak upravil znovu Lorenc a Polička nemusela čtvrtečního večerního výletu litovat.

Redakci se dosud nepodařilo ověřit, zda i dvoubrankový Lorenc není alespoň dobrovolným hasičem, nicméně po předvedeném výkonu určitě lano k hasičskému sboru dostane.