Ředkev si v samém závěru zápasu vybojovala v Pardubicích bod

27. února v pozdních nočních hodinách přivítala pardubická Piksla tým ŘKF z Poličky.

První třetina se lépe vydařila domácím. V 7. minutě přihrál Línek Čítkovi a bylo to 1:0.

O minutu později si připsal svoji první asistenci v KAHL nadějný junior Jakub Dospěl, střelcem byl Nikolas Košťál 2:0.

V 11. minutě se poprvé radovali i hosté, úspěšným střelcem byl Tomáš Lorenc, přihrával mu Jiří Řebíček. 2:1.

Čtyři vteřiny před koncem první třetiny úřadovala opět dvojice Línek - Čítek, tentokrát v opačném gardu.

Skóroval Dan Línek, asistoval David Čítek. 3:1.

V druhé třetině gól nepadl.

Když už se zdálo, že si domácí výhru pohlídají, udeřili v samém závěru zápasu dvakrát hosté.

Nejprve Pavel Šimon a  minutu před koncem Jiří Nespěšný zařídili, že si Ředkev odvezla z Pardubic bod.

Klobouk dolů před klukama z Poličky. Kvůli extralize začínal náš vzájemný zápas až ve 21,30,

končil ve 23. hodin, tak že domů museli přijet dlouho po půlnoci.

Jak utkání probíhalo se můžete podívat na detailu zápasu.