Aktuálně

Zobrazit články v kategorii
Vybrat podle názvu
Předchozí
5. 01. 2016 v 23:34, Lukáš Deml

V sobotu 9. ledna se o Vaši přízeň utkají dva poslední týmy tabulky, pražští Tookani a pardubičtí Balauři. To však slibuje zajímavý hokej s velkým nasazením a množstvím šancí. Přijďte se s námi podílet na vytvoření extraligové atmosféry již tento víkend do pardubické Tipsport Areny.

4. 01. 2016 v 23:01, Jan Alexandr Dostálek

Poslední domácí zápas Zilvaru v základní části se odehrál tuto neděli 3. ledna. Utkání si nenechalo ujít velké množství fanoušků v modrém, ale početnou skupinku tvořila i chrudimská družina v červenobílých dresech. Do zápasu šly oba celky s několika výpadky v sestavě, domácí postrádali své dva klíčové útočníky, na straně Klofanů zase chyběla brankářská jednička Richard Kočí.

30. 12. 2015 v 21:20, Jan Alexandr Dostálek

Zilvar chce skončit v tabulce základní části minimálně na čtvrtém místě, aby mohl začít playoff v domácím prostředí. To znamená že musí v posledních dvou zápasech základní části porazit své konkurenty, jako první na řadě budou Klofani.

29. 12. 2015 v 10:03, Ondřej Jochec

Nejen biatlon má v Novém Městě utrum. V Chrudimi se sice neuskuteční pod otevřeným nebem díky vysokým teplotám dlouho odkládaný zápas 2. kola mezi Vraníky a bruslaři z Poličky, ale pro domácí nepříjemný soupeř, se kterým vždy ztratili všechny body bude usilovat o další posun tabulkou na zimním stadionu v Chrudimi od 10:45 h v sobotu 2. ledna 2016. S diváky rostou výkony hráčů na ledě. Jaké budou tentokrát?

25. 12. 2015 v 18:21, Pavel Sedlák

O čtvrté neděli Adventní se konalo na pardubickém zimním stadioně utkání s příchutí derby. Postavili se proti sebě hráči Piksly a Klofanů z Chrudimi.
Již podle soupisek bylo znát, že ani jeden tým nebere utkání na lehkou váhu.Do TOP sestavy Klofanů scházel pouze Břeh a z jejich tří útoků šel strach. Pardubickému týmu se omluvil z rodinných důvodů Blažek a Jeřábek, který je po operaci kolena.O tom, kdo nastoupí v bráně hostí, nebylo pochyb. Ríša Kočí je jasná týmová jednička.V Pardubické brance se pravidelně střídají Vašek Kouba a Roman Vítek, na řadě byl tentokrát druhý jmenovaný.

17. 12. 2015 v 09:15, Jiří Vraspír

Sobotní odpoledne, přesněji 16. hodina je na poličském zimním stadionu obvykle vyhrazena zápasům juniorského výběru poličského Spartaku, nebo kláním prestižní městské hokejové ligy. Tentokrát však dostal v tuto ideální hodinu přednost zápas KAHL, konkrétně BK ŘKF Polička a PIKSLA Pardubice. Nejenže oba týmy jsou v podstatě nejpůvodnějšími stavebními kameny celého projektu KAHL, ale také soupeři z třaskavého semifinále předcházející sezony.

17. 12. 2015 v 01:24, Pavel Sedlák

Po třech týdnech tu máme opět oblíbený pardubický seriál. Zatím co v prvním díle 1.12. hájili vedoucí pozici Vraníci ze Slatiňan, v neděli to bude domácí Piksla která se bude snažit udržet se na čele tabulky. Nebude to ovšem snadné, do Pardubic přijíždí loňský Mistr - Klofani.
Obě mužstva se velice dobře znají a tak bude zajímavé sledovat, zda se dokáží něčím překvapit.
Za Klofany poprve nastoupí Michal Kolář, ještě vloni hráč Pardubic. Bude jeho výkon tím překvapením?
Zápasy Piksly a Klofanů mívají příchuť derby a jistě nebude nouze o dramatické momenty. Přijďte fandit v neděli 20.12. v 18.hodin do Tipsport areny v Pardubicích, z deseti tisíc vstupenek je ještě několik volných.

16. 12. 2015 v 14:36, Petr Vtípil

Další rok úspěšné spolupráce s významným partnerem Křesťanské amatérské hokejové ligy - Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR - se blíží ke svému závěru. Na stránkách KAHL a také na facebooku ligy se fanoušci mohli průběžně seznámit s informacemi o této spolupráci.

15. 12. 2015 v 00:58, Jan Alexandr Dostálek

Tento víkend jistě žádnému z hráčů a zapálených fanoušků neunikl vysílaný film z hokejového prostředí Mystery Aljaška, který měla na programu jedna z českých komerčních televizí.

14. 12. 2015 v 22:27, Jan Alexandr Dostálek

Třetí adventní neděli byl na hokejovém programu Kahl naplánován souboj dvou věkově nejmladších týmů ligy.Očekávalo se tedy bruslařsky velmi napínavé utkání a k vidění spíše technická hra než tvrdé zákroky u mantinelu. A toto očekávání se také do jednoho naplnilo.

9. 12. 2015 v 13:21, Jiří Vraspír

Po devíti měsících a pěti dnech se znovu utká BK ŘKF Polička s pardubickou Pikslou.

8. 12. 2015 v 01:02, Jan Alexandr Dostálek

Tuto neděli bude domácí Zilvar hostit v dohrávce 4. kola pardubické Balaury.V minulém domácím utkání obrali rychnovští hráči do té doby suverénní Vraníky a proti Balaurům jsou připraveni nerozdat vůbec žádný bod soupeři.

6. 12. 2015 v 16:24, Pavel Sedlák

Úterní podvečer na zimním stadionu v Pardubicích nabízel dvě možnosti. Ve velké hale se konal koncert Michala Davida a v malé hale utkání KAHL mezi Pikslou Pardubice a Vraníky ze Slatiňan.

1. 12. 2015 v 14:45, Jiří Vraspír

Psala se sobota 28.11. 2015, bylo právě 18:30 a v tzv. plecharéně, tedy na poličském zimním stadionu, se schylovalo k utkání 5. kola KAHL. Hosté tajemného jména Balauři, kteří přijeli z Pardubic si měli odbýt svoji premiéru na poličském ledovém kolbišti. Domácí tým neméně tajemné zkratky BK ŘKF chtěl pro změnu získat první body. Letos premiérově až koncem listopadu. Zatímco průměrně starý hráč domácích se narodil hluboko v ČSSR, za dob tuhé normalizace a letos oslavil Kristova léta, průměrně mladý Balaur přišel na svět někdy těsně před hokejovou zlatou Vídní ‘96.

27. 11. 2015 v 15:42, Pavel Sedlák

Zatím co Polička uvidí v sobotu přímý souboj o poslední místo ligové tabulky, v Pardubicích se bude hrát o její čelo. V úterý 1.12. se střetne domácí Piksla s Vraníky ze Slatiňan. Ani jeden z těchto soupeřů ještě v letošním ročníku neokusil hořkost porážky a hráči obou mužstev udělají jistě maximum pro to, aby si svoji neporazitelnost udrželi.
Přijďte fandit v úterý 1.12. do malé haly Tipsport arény v Pardubicích. Začátek zápasu je v 19:45. Zabloudíte-li do velké haly, zazpívá vám tam Michal David že chce žít nonstop... Z tohoto důvodu bude pravděpodobně poněkud obtížnější hledat místo k parkování.

Následující