Tookani konečně dosáhli prvního vítězství v této sezóně

Tookani hned v první minutě překvapili Klofany rychlým gólem Davida Vošahlíka, který odražený puk od brankaře vstřelil do branky. Nicméně Klofani hned vzápětí ve 4. minutě ukázali, že je rychlý gól neporazil na kolena a odpověď na tento gól našel David Chvojka. Dokonce V 10. minutě dokázal Roman Ptáček vývoj zápasu otočit ve prospěch Klofanů. Ovšem Tookani tentokráte chtěli opravdu vyhrát a udělali proto všechno. Jirka Podval chvilku na to vyrovnal a tak první třetina skončila smírně 2:2.

Ve druhé třetině obě mužstva bojovali ze všech sil a často byl vidět hokej nahoru dolu. Tookani i Klofani vrhali všechno úsilí k dobytí soupeřovi branky, což často bylo vidět v obrané části obou mužstev, kde docházelo k častému přečísleni na obou stranách. Nicméně Tookani z této části vyšli šťastněji a podařilo se jim vstřelit dva góly, zatímco Klofanům jen jeden, zásluhou i velmi dobře chytajícímu Přeučovi v brance Tookanů.

Do třetí třetiny tedy Tookani vstupovali s mírným náskokem 4:3, což vůbec nezaručovalo vítězství a ani je to neopravňovalo k jakémukoli uklidnění. Obě mužstva bojovala seč to šlo, Klofani vedeni snahou alespoň o vyrovnání a Tookani o uklidňující gól. Ani jedna strana však gól nevstřelila, takže zápas nakonec vedl k prvnímu vítězství Tookanů v této sezóně.