Tookani pokračují v dobrém začátku seznóny

Tookani zvládli i poslední domácí zápas základní části se Salaší. I když tentokráte s notnou dávkou štěstí. Začátek utkání v Letňanech Tookani zvládli a hned v úvodu vedli zásluhou gólů Jožky Švehlíka a Michala Grygary 2:0. Jenže tento stav Tookany ukolébal a naopak Salaš se vzchopila a ukázala, že svojí kůži nedá tak lehce.

Ještě v závěru první třetiny se Daliborovi Vaškovi krásnou střelou, kdy brankář Jirka Přeuč měl zakrytý výhled, od modré podařilo korigovat stav na 2:1. Ve druhé třetině pak dokonce David Bastl srovnal na vyrovnaný stav 2:2 a vypadalo to, že se Salaš dostala na koně a obrátila průběh celého zápasu ve svůj prospěch.

Naštěstí pro Tookany se koncem druhé třetiny nechal David Bastl vyloučit za hákování a Tookani tuto příležitost velmi rychle využili a Vojta Podval střelou od modré znovu obrátil průběh zápasu v jejich prospěch.

Ve třetí třetině pokračovala na obou stranách úporná snaha o vstřelení další branky. Ale ani jednomu mužstvu se to nepodařilo a třetí třetina skončila bezbrankovou remízou 0:0, což vyhovovalo Tookanům, kteří tím pádem získali další dva body za celkovou těsnou výhru 3:2.